AKTUALNOŚCI
Wyniki meczów sparingowych

Pierwszy weekend lipca pod znakiem meczów sparingowych. Grają kluby III i IV ligi z naszego województwa, a także zespoły z niższych klas rozgrywkowych. Łódzki Futbol, tradycyjnie jak zawsze, podawać będzie na bieżąco wyniki spotkań. Prosimy jednocześnie o nadsyłanie na nasz redakcyjny adres mailowy rezultatów drużyn grających w klasach okręgowych, A i B.

dresy sportowe keeza

III liga
(sobota – 4 lipca)
KKS Kalisz – RKS Radomsko 3:0 (2:0)
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Warta Sieradz 1:1 (0:0)
(Bartłomiej Cieślik – Łukasz Chojecki)
Polonia Piotrków Trybunalski – KS Sand-Bus Kutno 2:1 (2:0)
(Mateusz Jakubiak 2 – Bartosz Bujalski)
Pelikan Łowicz – Wisła II Płock 5:2 (3:2)
(dla Pelikana: Paweł Graczyk, Krystian Białas, Krystian Rutkowski, Krystian Mycka, Filip Bućko)

IV liga (grupa łódzka)
(piątek – 3 lipca)
Pogoń Zduńska Wola – Jutrzenka Warta 2:0 (1:0)
(Radosław Pęciak, Wojciech Chmielewski)
Włókniarz Zelów – Warta Działoszyn 1:1 (0:1)
(Damian Głowacki – Bartosz Kurpet)
Ceramika Opoczno – KS Warka 1:1 (1:0)
(dla Ceramiki: Krzysztof Markiewicz)
KEEZA Termy Ner Poddębice – Orzeł Parzęczew 3:5 (1:0)
(Michał Abramczyk, Jakub Owczarek, Alan Matczak – testowani 3, Bartłomiej Jóźwiak 2)
(sobota – 4 lipca)
Andrespolia Wiśniowa Góra – LKS Kwiatkowice 7:3 (6:0)
(Sebastian Radzio 2, Robert Badowski 2, Krzysztof Skawiński 2, Kamil Stawniewski – Krzystzof Sut, Łukasz Pierzyński, Jardel Cruz)
Omega Kleszczów – Czarni Rząśnia 5:1 (1:1)
(Jakub Warzyński 2, Mikołaj Bociek, Eryk Smuga, Marcin Szóstakiewicz – Dawid Mielczarek)
Orkan Buczek – MKP-Boruta Zgierz 2:0 (2:0)
(Dominik Cukiernik, Norbert Dregier)
Włókniarz Moszczenica – Skalnik Sulejów 2:5 (0:3)
(Michał Rogowski, Kacper Wiktor – Dariusz Dutkiewicz 3, Jakub Dąbrowski 2)
(niedziela – 5 lipca)
Stal Głowno – Unia Czermno 4:1 (2:0)
(dla Stali: Eryk Lebioda 2, Bartłomiej Grzyb, Robert Ogórek)

Wyniki sparingów drużyn z niższych klas rozgrywkowych:
LKS Masłowice – Złoczewia Złoczew 1:5 (0:3)
LKS Zapole – Warta II Sieradz 1:5
Zawisza Pajęczno – Liswarta Popów 0:2 (0:0)
Iskra Stolec – Ostrowia Ostrówek 2:10
LUKS Gomunice – Start Lgota Wielka 2:5 (2:2)
Korab Łask – Milan Club Polonia Łódź 9:0
LKS Różyca – Olimpia Jeżów 4:1
LKS Wola Krzysztoporska – LKS Czarnocin 6:3
GUKS Gorzkowice – Victoria Woźniki 7:2
KKS Koluszki – Stal Niewiadów 1:6 (0:4)
(dla Stali: Miłosz Sosnowicz 2, Marcel Sosnowicz, Rafał Głębocki, Robert Świątnicki, Robert Ornafa)
Szczerbiec Wolbórz – Polonia Gorzędów 3:1
Omega II Kleszczów- Tęcza Brodnia 1:11 (0:6)
Złoczewia Złoczew – GLKS Biała 0:0
KS Grocholice – Zjednoczeni Gmina Bełchatów 8:0 (4:0)
Unia Sieradz (Męka) – Inter Sieradz (Woźniki) 3:6
Zapał Krzętów – Czartoria Ręczno 5:1
KS Chojniak Wieniawa – LKS Białaczów 2:11
Orlęta Cielądz – Wola Wola Chojnata 13:3
(dla Orląt: Mateusz Białek 5, Rafał Głębocki 3, Krystian Ciupa, Tomasz Woźniak, Jakub Wosiek, Marcin Ciesielski, Kamil Słodki)
Alfa Kleszczów – Motor Bujniczki 1:4 (1:2)
Warta Osjaków – RKS Rychłocice 0:0
IKS Inowłódz – Juvenia Wysokienice 2:1
LKS Pyszków – TS Gruszczyce 5:1
LKS Masłowice – GKS Chojne 2:4
Słowian Dworszowice – LZS Krzyworzeka 2:1 (0:1)
Ruch Chrzanowice – LKS Dobryszyce 3:3

Subskrybuj
Powiadom o
41 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Perez
2 miesięcy temu

Do kibic:Pilnuj kobity bo z kapelusza Ci ja wyciągnie..i będziesz goły i wesoły…

Kibic
2 miesięcy temu

Wozniak tez cyrkowiec

Orkan
2 miesięcy temu

Ruch chrzanowice – Lks Dobryszyce 3:3. Dobryszyce dobrego bramkarza mają taki cyrkowiec hehe

Kibic
2 miesięcy temu

Do fanklub , zachowaj dla siebie prymitywne przemyślenia

Kibic
2 miesięcy temu

Słowian-Krzyworzeka 2-1(0-1)