AKTUALNOŚCI
Dwa oblicza przed startem V Ligi

Już za trzy tygodnie ruszą rozgrywki okręgowej ligi łódzkiej. Dla drużyn z Pabianic okres przygotowawczy jest bardzo ważny. Włókniarz Pabianice wiosną walczyć będzie o awans, a PTC o cenne punkty potrzebne do utrzymania się w lidze.

gadzety kibica keeza

 

Wahania formy obu drużyn są złym prognostykiem na start ligi. Raz honor Pabianic ratuje Włókniarz, raz PTC. W ten weekend było podobnie.
Włókniarz Pabianice pewnie wygrał z Orłem Parzęczew aż 6:0!!! Zwycięstwo zielonych mogło być bardziej okazałe. Trener Włókniarza Leszek Rosiński może być zadowolony z gry sowich podopiecznych, a duża też w tym zasługa gości! W drużynie gości wystąpiło tylko 12 zawodników w tym 2 bramkarzy. Roszady w składzie były aż tak wymuszone, że w drugiej połowie w ataku gości grał bramkarz.

Włókniarz Pabianice – Orzeł Parzęczew 6:0 (4:0)
Gole: Gorący 10, 15, Sulima 36, 78, Kozłewski 45, 90.

Mniej powodów do zadowolenia miał trener PTC PabianiceAndrzej Dobroszek. Jego pupile przegrali sparingowy mecz z inna drużyną ligi LKS Różyca 2:3. Była to druga porażka z rzędu PTC. Skład z Różycą, był bardzo okrojony z powodu kontuzji i…sesji egzaminacyjnej na studiach!!! W zespole PTC wystąpiło tylko 15 zawodników. Różyca również przyjechała w okrojonym składzie – 13 zawodników. Na szczęście 13 zawodników Różycy poradziło sobie z minimalną przewagą gospodarzy i wywiozło cenne zwycięstwo z Pabianic.

PTC – LKS Różyca 2:3 (1:1)
Gole: Paweł Drewniak, Piotr Szynka – Krzysztof Doryń, Kamil Potakowski, Łukasz Zych.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments