AKTUALNOŚCI
Kamil Bartos trenuje w Zduńskiej Woli

Kamil Bartos, który grał ostatnio w ekipie beniaminka grupy pierwszej III ligi KS Sand-Bus Kutno, trenuje z czwartoligową Pogonią Zduńska Wola. Piłkarz, który jest wychowankiem ChKS Łódź grał w przeszłości także w Sokole Aleksandrów, LKS Potworów, PTC Pabianice oraz Nerze Poddębice. Bronił także barw Widzewa Łódź w III lidze i zaliczył osiem spotkań o punkty.

Promocja plecaki sportowe keeza

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
racjonalny
1 miesiąc temu

Młodym sie nie chce, nie mają motywacji. Żadnej motywacji. Jakby ktos ich przywiózł na trening, na treningu pogłaskał po główce, pocałował w policzek, powiedział, że ma fajną fryzure i wypas buty, po treningu ktoś umyl plecy, uczesał włoski a na koniec odwiózł do domu to może wtedy coś by się znalazło. A przy okazji jakis tysiaczek do kieszeni wrzucił ……To obecne pokolenie to jakis dramat sportowy. Wszyscy wiemy, że teraz raptem kilku nie zabiłoby sie wykonując najprostsze gimnastyczne ćwiczenia. A pewnie większość nie potrafi normalnie i bezpiecznie upaść na trawę żeby sie nie polamać. Dlatego w Pogoni postawiono na twardych… Czytaj więcej »

Marek
1 miesiąc temu

Do Kibic . Miałeś młodość na MKS-ie i gdzie oni teraz są ?dlaczego mlodych jest jak na lekarstwo ? Bo im się nie chce i są za słabi !

Kibic
1 miesiąc temu

Przecież drużyna Zduńskiej Woli to emeryci ,dostali trzynastki od rządu ,to im się nie chce grać ,nie wiem kto zarządza tym klubem ,ale starość, starość, starość ten klub

Fan
1 miesiąc temu

Byl na treningu Skalnika raz i pokazal sie tak ze mu podziekowano. To nie ten sam zawodnik ktory gral w Widzewie. Brak szybkosci i czucia pilki.