AKTUALNOŚCI
Zjednoczeni ESPN nie zagrają w klasie A

Z powodów organizacyjnych Zjednoczeni ESPN Gmina Bełchatów nie zgłoszą się do rozgrywek piotrkowskiej klasy A w sezonie 2020/2021. Nieformalny prezes i założyciel ESPN Filip Śliwiński poinformował już o tym zawodników, którzy w niedzielę zagrali sparing z KS Grocholice 0:8 (0:4). Nie oznacza to jednak końca założonego w 2010 klubu.

GKS Bełchatów

Pod szyldem ESPN zagra nadchodzącej edycji okręgowego Pucharu Polski, ale do klasy A się nie zgłosi. Prezesem klubu jest Ewa Danuta Pieczara, z którą, delikatnie mówiąc, zarządzający zespołem seniorów Filip Śliwiński nie może osiągnąć porozumienia.

Poziom frustracji osiągnął maksimum. Od tygodnia nie mogłem się dodzwonić do pani prezes i prosić o podpis. Dlatego też nie zgłosimy się do klasy A. Możliwe, że wrócimy do dawnego szyldu ESPN i zagramy w nowym sezonie w klasie B. Nad tym się zastanawiamy, a póki co szykujemy się do pucharowej pierwszej rundy i spotkania z Omegą II Kleszczów – powiedział Śliwiński.

Warto również dodać, że w ostatnich sezonach w Zjednoczonych grał eks-reprezentant Polski Jacek Berensztajn. Nie chce on jeszcze zawiesić butów na przysłowiowym kołku, ale w obecnej sytuacji będzie musiał poszukać innego klubu.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Szara eminencja
1 rok temu

Ktoś chyba wybrał tą panią na prezesa, tak to się kończy jak klubem zawiaduje osoba która tego nie potrafi. Szkoda tylko że nie mogli „wysadzić” tej pani z pełnionego stanowiska wcześniej jak się nie sprawdzała i klub Zjednoczeni Bełchatów musi zniknąć. Oby szybko wrócił, z „normalnymi” ludźmi w zarządzie.

1 rok temu

To jest tak jak zarządza osoba klubem, która nie ma żadnego pojęcia o sporcie

united
1 rok temu

rozwaliła pierwszy raz a teraz drugi łatwizna, a to wszystko z kłamstwami mówionymi prosto w oczy. Wielka żenada

obserwator
1 rok temu

Pieczara swoją ignorancją do tego sama doprowadziła, skontaktować się z nią w jakiejś sprawie graniczy z cudem… Brawo Filip, może się trochę ocknie ta kobieta, szkoda tylko że po czasie.

Szara eminencja
1 rok temu

Tak to się kończy jak łączą się dwa kluby, i pozostają dwa zarządy które nie potrafią się dogadać.
Szkoda tylko że Zjednoczeni Bełchatów znikną z piłkarskiej mapy woj. łódzkiego. Kolejny klub który znika, beznadzieja.