AKTUALNOŚCI
Jak wybrać dobrego bukmachera?
Jak wybrać dobrego bukmachera

Zakłady bukmacherskie w Polsce cieszą się cały czas rosnącą popularnością. Dzięki nowelizacji ustawy hazardowej i wyeliminowaniu z rynku nieuczciwych bukmacherów rozrywka ta stała się wreszcie bezpieczna.

Promocja plecaki sportowe keeza


Artykuł sponsorowany

  1. Legalni bukmacherzy na wyciągnięcie ręki

  2. Jak oceniać bukmacherów?

Legalni bukmacherzy na wyciągnięcie ręki

Zakłady bukmacherskie zawsze kusiły szansą na wygraną. Zawsze jednak niosły w sobie również ryzyko przegranej. Dodatkowo, przez wiele lat nieuczciwi bukmacherzy psuli renomę całej branży. W końcu jednak rządzący zdecydowali o nowelizacji ustawy hazardowej w taki sposób, aby usunąć z polskiego rynku firmy, które działały na szkodę swoich klientów. Dzisiaj, aby legalnie organizować zakłady bukmacherskie w Polsce, trzeba dysponować specjalną licencją wydawaną przez Ministerstwo Finansów. Aby ją otrzymać, trzeba z kolei spełnić niemało bardzo rygorystycznych warunków. Chodzi między innymi o rejestrację i prowadzenie działalności na terenie Polski. Ma to służyć możliwości bezpośredniego kontaktu gracza z bukmacherem w przypadku wątpliwych rozwiązań i trudnych sytuacji. Do tej pory bardzo często okazywało się, że firmy prowadzące zakłady były rejestrowane na drugim końcu świata i kontakt z nimi był utrudniony, a często właściwie niemożliwy.

Jak oceniać bukmacherów?

Dzisiaj na rynku legalnie działa już prawie 20 bukmacherów dysponujących licencją od Ministerstwa Finansów. To sprawia, że konkurencyjność na rynku jest bardzo duża, co widać m.in. w rankingu: https://jakibukmacher.pl/ranking-bukmacherow. Jest to sytuacja bardzo komfortowa dla graczy, którzy mogą wybierać, u którego bukmachera chcą zagrać. Podstawą oceny oferty jest przede wszystkim lista zakładów. Obecnie na przykład coraz większą popularnością cieszą się te dotyczące e-sportu. To jednak nie wszystko. Początkujący gracze bardzo dużą wagę przywiązują do bukmacherskich bonusów na start, które pozwalają im spróbować swoich sił w zakładach bez konieczności inwestowania od razu dużej puli pieniędzy. Dla bardziej zaawansowanych graczy bonusy bukmacherskie oczywiście także mają znaczenie, natomiast nieco mniejsze pewnie niż w przypadku tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zakładami. Dla wytrawnych graczy znaczenie ma przede wszystkim wysokość kursów w konkretnych zakładach. Chodzi bowiem przede wszystkim o to, ile właściwie można wygrać w jednym rozdaniu. Dla wszystkich ogromne znaczenie ma przejrzystość serwisu, możliwość sprawnego kontaktu z bukmacherem w razie pytań lub wątpliwości. Przede wszystkim liczy się bowiem bezpieczeństwo i uczciwość bukmachera.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments