AKTUALNOŚCI
Kurs wyrównawczy UEFA

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że od 8 do 17 kwietnia 2011 r., zostanie przeprowadzony kurs wyrównawczy UEFA B dla instruktorów piłki nożnej, organizowany na mocy porozumienia z Niemieckim Związkiem Piłki Nożnej.


Szkolenie składać się będzie z dwóch części. Pierwsza część odbędzie się w Dzierżoniowie, natomiast druga w niemieckim Barsinghausen. W tym roku w ramach współpracy z DFB odbędą się jeszcze 2 kursy PZPN C dla animatorów piłki nożnej.

Kurs obejmuje łącznie 80 godzin zajęć. Absolwenci otrzymają dyplom UEFA B.

Kandydatem na kurs wyrównawczy UEFA B może być osoba, która spełnia następujące warunki:
– Posiada legitymację instruktora piłki nożnej,
– Przedstawi zaświadczenie wystawione przez lekarza o stanie zdrowia pozwalającym na wykonywanie zawodu trenera,
– Złoży podpisane oświadczenie o niekaralności sądowej i pełnej zdolności prawnej.

Odpłatność za kurs wynosi 1020 zł i zawiera opłatę za sprzęt treningowy (1000 zł) oraz za wydanie dyplomu UEFA B (20 zł). Koszty zakwaterowania i wyżywienia uczestników, materiałów szkoleniowych, a także transportu na trasie „Dzierżoniów – Barsinghausen – Dzierżoniów” pokrywa Polski Związek Piłki Nożnej.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu muszą być zarekomendowane przez macierzysty związek piłkarski w danym okręgu. Każdy ZPN może wydelegować maksymalnie dwóch przedstawicieli, którzy pracują z dziećmi min. rok.

Wnioski wraz z pełną dokumentacją należy przesłać w oryginale do 18 marca 2011 r. na adres PZPN z dopiskiem „Kurs Wyrównawczy UEFA B – Grassroots”. Osoby, których kandydatura zostanie zatwierdzona zatwierdzona zostaną o tym poinformowane drogą elektroniczną lub telefoniczną. W razie pytań proszę kontaktować się z Robertem Grafem 501-770-789 lub robert.graf@pzpn.pl

Formularze dostępne są na stronie PZPN-u.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments