AKTUALNOŚCI
Strzelecki rekord Startu Brzeziny

Historyczne zwycięstwo odniósł Start Brzeziny (łódzka klasa okręgowa). Czarno-czerwoni w spotkaniu I rundy Pucharu Polski okręgu łódzkiego rozbili Pogoń Rogów (beniaminek łódzkiej klasy A) aż 15:0 (6:0). To najwyższa wygrana Startu w prawie stuletniej historii. Gospodarzem był zespół Pogoni, jednak ze względu na problemy z boiskiem, mecz odbył się w Brzezinach.


keeza komplety sportowe

Start rozpoczął strzelaninę już w 4. minucie, kiedy na listę strzelców wpisał się Sebastian Balcerek. W sumie były gracz Zjednoczonych Stryków zdobył cztery gole. Hat-trickiem popisał się Rafał Mordon, a na listę strzelców wpisał się również bramkarz Startu Mikołaj Raźny, który pewnie wykorzystał rzut karny. Czarno-czerwoni wygrali 15:0 i tym samym ustanowili klubowy rekord sprzed dziewięciu lat, kiedy w październiku 2011 roku pokonali w ligowym meczu na własnym obiekcie Witoniankę Witonia 13:0.

Pogoń Rogów – Start Brzeziny 0:15 (0:6)
Bramki: Sebastian Balcerek 4, 6, 37, 44, 81, Rafał Mordon 20, 62, 73, Mateusz Stępień 23, Piotr Baryła 49, Mikołaj Raźny 59-karny, Bartłomiej Szadkowski 68, 69, Robert Przybyła 76, Artur Głowiński 83

Zdjęcie i tekst: Dawid Saj

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Lampi
9 miesięcy temu

Dowiesz się co to za klub jak wstydzew przewiozą z 5-0

Zbyszek
9 miesięcy temu

To nie brzeziny takie mocne tylko Rogów taki słaby, pierwsza kolejka i Widzew ich przewiezie 6:0

Greg
9 miesięcy temu

Ktoś skład startu może podać ??

Miatrz
9 miesięcy temu

A co to za klub gdzie oni grali ? Całe życie okręgówka największe sukcesy utrzymanie w 4lidze