AKTUALNOŚCI
Plan przygotowań GKS Bełchatów

Znany jest już wstępny plan przygotowań drużyny GKS Bełchatów do nowego sezonu 2020/2021 w I lidze. Wiadomo już, że bełchatowianie przystąpią do rozgrywek z minusowym kontem (odjęte dwa punkty decyzją Komisji Licencyjnej), ale dla wszystkich w klubie najważniejsze jest to, że Brunatni, po heroicznej walce nie tylko na boisku, mogli pozostać na zapleczu PKO Ekstraklasy.


tomadex wszystko dla kibica

Od 6 sierpnia piłkarze, którzy będą tworzyć drużynę na nowy sezon, będą realizować indywidualne treningi na zasadzie rozpisek od trenerów. W klubie zawodnicy spotkają się w poniedziałkowe popołudnie 10 sierpnia, na kiedy zaplanowany został inauguracyjny trening. Kolejne dni, jak informuje oficjalna strona klubu, będą jednocześnie mikrocyklem przed pierwszym oficjalnym meczem sezonu 2020/21 z Legią Warszawa. Brunatni będą musieli przystąpić do niego praktycznie z marszu, bo 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski zaplanowana została na długi weekend 13-16 sierpnia. Pojedynek z mistrzami Polski może się zatem odbyć nawet w czwartek 13 sierpnia. Data zostanie wyznaczona przez PZPN w przypadku transmisji w telewizji Polsat lub w przypadku jej braku – przez organizatora.

Na 18 sierpnia trener Marcin Węglewski zaplanował pierwsze przedsezonowe testy a 22 sierpnia w Bełchatowie odbyć się mają dwa mecze sparingowe: z beniaminkiem II Ligi KKS Kalisz oraz innym drugoligowcem, Skrą Częstochowa.

Źródło: gksbelchatow.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments