AKTUALNOŚCI
Grupa Tubądzin sponsorem Warty Sieradz

W czwartkowe popołudnie podpisano na stadionie MOSiR w Sieradzu umowę sponsoringową pomiędzy Grupą Tubądzin, a miejscową Wartą. Wiodący producent płytek będzie wspierał sieradzki klub finansowo. Ze strony Ceramiki umowę podpisał jej właściciel Andrzej Wodzyński, natomiast ze strony klubu prezes Warty Tomasz Jóźwik.

Warta otrzyma wsparcie w wysokości 210 tysięcy złotych. 150 tysięcy zasili konto klubu, a 60 tysięcy trafi do Akademii Piłkarskiej. Umowa z Grupą Tubądzin jest kolejnym etapem współpracy firmy z klubem. Po uroczystości, w której wziął udział założyciel i właściciel Grupy Tubądzin, Andrzej Wodzyński, rozegrano towarzyski mecz pomiędzy przedstawicielami sponsorów klubu a Zarządem Warty Sieradz.

– Z dumą będziemy wspierać Wartę Sieradz i Akademię Piłkarską – mówi Andrzej Wodzyński. – Liczymy na to, że nasze zaangażowanie będzie impulsem do dalszego rozwoju Klubu oraz pomoże młodym piłkarzom z Akademii w rozwoju ich kariery i spełnianiu marzeń. Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności, które jest dewizą firmy Tubądzin, jest bowiem także nieodłącznym elementem codzienności sportowca. Bez nieustannego rozwoju, podejmowania odważnych decyzji i wytrwałości w realizacji swoich pasji, osiągnięcie sukcesu jest praktycznie niemożliwe. Inwestowanie w ludzi oraz ich przyszłość jest tym, w co wierzymy i co jako Grupa Tubądzin chcemy wspierać, szczególnie w trudnych czasach – dodaje Wodzyński.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments