AKTUALNOŚCI
Grupa Tubądzin sponsorem Warty Sieradz

W czwartkowe popołudnie podpisano na stadionie MOSiR w Sieradzu umowę sponsoringową pomiędzy Grupą Tubądzin, a miejscową Wartą. Wiodący producent płytek będzie wspierał sieradzki klub finansowo. Ze strony Ceramiki umowę podpisał jej właściciel Andrzej Wodzyński, natomiast ze strony klubu prezes Warty Tomasz Jóźwik.

Komplet treningowy keeza

Warta otrzyma wsparcie w wysokości 210 tysięcy złotych. 150 tysięcy zasili konto klubu, a 60 tysięcy trafi do Akademii Piłkarskiej. Umowa z Grupą Tubądzin jest kolejnym etapem współpracy firmy z klubem. Po uroczystości, w której wziął udział założyciel i właściciel Grupy Tubądzin, Andrzej Wodzyński, rozegrano towarzyski mecz pomiędzy przedstawicielami sponsorów klubu a Zarządem Warty Sieradz.

– Z dumą będziemy wspierać Wartę Sieradz i Akademię Piłkarską – mówi Andrzej Wodzyński. – Liczymy na to, że nasze zaangażowanie będzie impulsem do dalszego rozwoju Klubu oraz pomoże młodym piłkarzom z Akademii w rozwoju ich kariery i spełnianiu marzeń. Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności, które jest dewizą firmy Tubądzin, jest bowiem także nieodłącznym elementem codzienności sportowca. Bez nieustannego rozwoju, podejmowania odważnych decyzji i wytrwałości w realizacji swoich pasji, osiągnięcie sukcesu jest praktycznie niemożliwe. Inwestowanie w ludzi oraz ich przyszłość jest tym, w co wierzymy i co jako Grupa Tubądzin chcemy wspierać, szczególnie w trudnych czasach – dodaje Wodzyński.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments