Druga wygrana rezerw ŁKS Łódź w IV lidze

Nie było wątpliwości, kto jest lepszy w meczu drugiej kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy rezerwami ŁKS Łódź, a Czarnymi Rząśnia. Podopieczni trenera Marcina Matysiaka, wzmocnieni piłkarzami z kadry pierwszoligowca, nie dali szans beniaminkowi IV ligi, dla którego był to pierwszy w tym sezonie mecz o stawkę i wygrali aż 4:0.

To druga wygrana ŁKS II, bo tydzień temu łodzianie pokonali Jutrzenkę Drzewce 3:2. Gospodarze już w 8. minucie meczu objęli prowadzenie po golu Piotra Tazbira z rzutu karnego. W 63 minucie Mieszko Lorenc podwyższył na 2:0, a dwa kolejne gole były dziełem Adama Króla.

ŁKS II Łódź – Czarni Rząśnia 4:0 (1:0)
Bramki: Piotr Tazbir 8 – karny, Mieszko Lorenc 63, Adam Król 78, 86

ŁKS II: Bobek – Lorenc, Lasota, Ślęzak, Lipień (62′ Król) – Czypicki (78′ Grzejdziak), Górecki (89′ Bargiel), Piela (85′ Włodarczyk, Gmosiński (81′ Lebkuchen) – Karlikowski (74′ Gołdyn), Tazbir

Czarni: Polak – Wuszt (80′ Piekielny), Szóstakiewicz, Socik (70′ Dymek) – Sionkowski, Jasiński (70′ Dymek), Mielczarek, Nagieł (80′ Majchrowski), Lipertowicz (65′ Grabowski) – Dąbek (75′ Koch), Wańdoch (80′ Siewiera)