W Lubochni jedną bramkę lepsza Drzewica

Nie tak wyobrażali sobie inaugurację kibice i piłkarze LKS Lubochnia (piotrkowska klasa okręgowa). Zespół z powiatu tomaszowskiego w świetnym stylu awansował z klasy A, ale w pierwszym meczu nowego sezonu został zastopowany przez MGKS Drzewica. przyjezdni wygrali 1:0 (1:0), a bramkę na wagę trzech punktów strzelił Sebastian Miązek.

LKS mógł wyrównać, ale w 68. minucie rzut karny obronił bramkarz z Drzewicy Łukasz Tąder. Warto dodać, że przed spotkaniem okazały puchar z okazji awansu wręczył drużynie z Lubochni kierownik piotrkowskiej delegatury ŁZPN Stanisław Sipa.