AKTUALNOŚCI
W Lubochni jedną bramkę lepsza Drzewica

Nie tak wyobrażali sobie inaugurację kibice i piłkarze LKS Lubochnia (piotrkowska klasa okręgowa). Zespół z powiatu tomaszowskiego w świetnym stylu awansował z klasy A, ale w pierwszym meczu nowego sezonu został zastopowany przez MGKS Drzewica. przyjezdni wygrali 1:0 (1:0), a bramkę na wagę trzech punktów strzelił Sebastian Miązek.

 

LKS mógł wyrównać, ale w 68. minucie rzut karny obronił bramkarz z Drzewicy Łukasz Tąder. Warto dodać, że przed spotkaniem okazały puchar z okazji awansu wręczył drużynie z Lubochni kierownik piotrkowskiej delegatury ŁZPN Stanisław Sipa.

Zdjęcie: LKS Lubochnia (Facebook)

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ade
1 miesiąc temu

Do Drzewica. Lubochnia też gdyby była bardziej skuteczna to wynik był zupełnie inny…i mówienie że Drzewica za dużo w tym meczu Lubochni nie pozwoliła to bym do końca się nie zgodził ⚽

Drzewica
1 miesiąc temu

Do Ade: Lubochnia dominowała? W jakim aspekcie i w której fazie meczu? Gdyby goście byli bardziej precyzyjni z ostatnim podaniem, to zakręciłoby się koło trzech, czterech bramek. Oczywistym jest, że grając na wyjeździe i prowadząc 1:0 w ostatnich minutach cofasz się i bronisz wyniku, ale wyprowadzano groźne kontry(po jednej sędzia nir odgwizdał karnego). W piłkę gra się też głową i nie chodzi tutaj o uderzenia piłki tą częścią ciała:) 🙂 🙂

Maniek
1 miesiąc temu

Do Rafi:Marek Woźniak z Radomska ten co chwilę w Pilicy był na ławce ,madruś pierwsza liga…

Jarosław K
1 miesiąc temu

Drzewica na awans

Ade
1 miesiąc temu

Do mgks. Chyba byłeś na innym meczu bo to Lubochnia dominowała przez 3/4 meczu a Drzewica stała z tyłkiem z tyłu i wybijała!