AKTUALNOŚCI
Klasyfikacja skutecznych klasy okręgowej

Mamy za sobą pierwszą kolejkę klasy okręgowej w województwie łódzkim.  Spotkania obfitowały w bramki, niektórzy piłkarze mają już na koncie po trzy trafienia. Co ciekawe – w grupie skierniewickiej mamy aż sześciu takich zawodników. Hat-trickiem mogą się pochwalić także liderzy strzelców w grupie piotrkowskiej i sieradzkiej. Poniżej szczegóły. 

kurtki zimowe sportowe keeza

W grupie skierniewickiej po trzy bramki strzelili: Piotr Buczek (Korona Wejsce), Szymon Skwarek (Olimpia Jeżów), Grzegorz Klimkiewicz (Olimpia Jeżów), Mateusz Białek (Orlęta Cielądz), Szymon Kiwała (Widok Skierniewice), Wojciech Borowiec (Widok Skierniewice).

W grupie łódzkiej po dwie bramki zdobyli: Piotr Stelmasiak (KAS Konstantynów, na zdjęciu z lewej), Łukasz Antosik (KAS Konstantynów) oraz Jakub Szczyszek (Victoria Rąbień).

W grupie piotrkowskiej trzy gole strzelił Piotr Gulej ze Stali Niewiadów. Po dwa: Marcin Staniaszek oraz Zbigniew Kowalczyk (obaj Włókniarz Moszczenica).

W grupie sieradzkiej trzy bramki zdobył Jacek Majda z Tęczy Brodnia. Po dwie: Kamil Krawczyk, Krzysztof Kokot (obaj TS Janiszewice), Artur Linka (GKS Chojne) oraz Michał Wróblewski (Victoria Szadek).

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Do redakcji
1 miesiąc temu

Dwie strzelił Artur Linka z GKS Chojne