AKTUALNOŚCI
Klasyfikacja skutecznych klas okręgowych

Rozkręca się rywalizacja o tytuł króla strzelców czterech grup klasy okręgowej województwa łódzkiego. Na razie lideruje Mateusz Białek z Orląt Cielądz, który strzelił już 7 goli. Po 4 bramki w grupie skierniewickiej mają na koncie Piotr Boczek (Korona Wejsce), Arkadiusz Kruś, Paweł Wyciszkiewicz (obaj Mazovia), Szymon Kiwała oraz Wojciech Borowiec (obaj Widok).

W grupie sieradzkiej na czele trzech piłkarzy, którzy strzelili po 3 gole. To: Kamil Krawczyk (TS Janiszewice), Mateusz Kędzia (MLKS Konopnica) oraz Jacek Majda (Tęcza Brodnia).

W grupie piotrkowskiej lideruje dwóch graczy mających na koncie po trzy bramki. To Piotr Gulej ze Stali Niewiadów oraz Zbigniew Kowalczyk z Włókniarza Moszczenica.

W łódzkiej okręgówce liderem jest Tomasz Włoskowicz z Victorii Rąbień – 3 gole. Po 2 trafienia mają na koncie: Piotr Stelmasiak (KAS Konstantynów), Łukasz Antosik (KAS), Łukasz Dynel (KS II Kutno), Damian Goździk (Start Brzeziny), Włodzimierz Nowak (Termy Uniejów), Jakub Szczyszek (Victoria Rąbień), Krzysztof Stachlewski (Victoria).

Zdjęcie: Orlęta Cielądz

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibicopodobny
1 miesiąc temu

Misiek teraz grają z Masłowicami i Szadkiem chyba wiec to będzie weryfikacja

Misiek
1 miesiąc temu

W.druzynie KS Karsznice nieldugo dojdzie do zmiany trenera . Drużyna gra poniżej oczekiwań musi dojść do zmiany pazera powinien to zrobić szybko