AKTUALNOŚCI
Kolejni nowi piłkarze w GKS Bełchatów

Poniedziałek był bardzo pracowity dla działaczy GKS Bełchatów. Kontrakt z bełchatowskim klubem podpisał Arkadiusz Najemski. To 24-letni wychowanek Legii Warszawa, który grał także w Zagłębiu Sosnowiec, a ostatnio w Wigrach Suwałki. Tam spędził dwa sezony, w których zagrał aż 47 meczów w I lidze i Pucharze Polski.

Na zasadzie wypożyczenia do GKS trafił także boczny obrońca Bartłomiej Eizenchart. To 19-letni wychowanek Górnika Łęczyca, który grał później w UKS SMS Łódź, Pogoni Szczecin, Górniku Zabrze i Puszczy Niepołomice. Ma na koncie występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski do lat 16 i 17.

Linię pomocy wzmocnią zaś Łukasz Wroński i Michał Pawlik. Obaj związali się rocznymi kontraktami jako wolni zawodnicy. Wrońskiego nie trzeba kibicom przedstawiać. To wychowanek GKS, który grał w swoim macierzystym klubie do 2016 roku. Później występował w Wigrach Suwałki i Stali Mielec oraz GKS Katowice. Pawlik zaś reprezentował ostatnio barwy Chrobrego Głogów, w którym grał przez ostatnie trzy i pół roku.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments