Astoria nie zatrzymała KS Niedośpielin

Mecz 3. kolejki KEEZA klasy okręgowej (grupa II), który zapowiadał się jako konfrontacja snajperów: Adriana Ulfika (Astoria Szczerców) i Adriana Malickiego (KS Niedośpielin) okazał się jednostronnym widowiskiem. Goście łatwo wygrali 4:0 (1:0), a Malicki popisał się dwoma trafieniami. Ręce same składały się do oklasków przy bramce na 2:0, kiedy uderzył nie do obrony z 20 metrów.

KS Niedośpielin odniósł tym samym drugie zwycięstwo i zgłasza aspiracje do walki o czołowe miejsca. Pierwszego gola strzelił tuż przed przerwą Bartłomiej Ozga, później do siatki trafili: Malicki, Tomasz Wrona i ponownie Malicki.

Astoria Szczerców – KS Niedośpielin 0:4 (0:1)
Bramki: Bartłomiej Ozga 44, Adrian Malicki 60, 90, Tomasz Wrona 77