Zabójczy początek KS Sand-Bus Kutno

Beniaminek grupy pierwszej III ligi KS Sand-Bus Kutno wygrał trzeci mecz w tym sezonie. Kutnowianie pokonali na swoim boisku Lechię Tomaszów Mazowiecki aż 4:1 (3:0). Gospodarze już po 11 minutach prowadzili 3:0 i to ustawiło spotkanie. Podopieczni trenerów Pawła Klekowickiego i Dominika Tomczaka byli zresztą zespołem zdecydowanie lepszym i wygrali mecz zasłużenie.

Już w 5. minucie Łukasz Dynel wyprowadził kutnowian na prowadzenie. W 9 minucie było 2:0 dla miejscowych, a 120 sekund później, po drugim trafieniu, Łukasza Dynela 3:0. Po tych ciosach goście nie zdołali się już podnieść. Wprawdzie tuż po przerwie strzelili gola, ale potem trenerzy KS zrobili zmiany i miejscowi ponownie zaczęli kontrolować przebieg boiskowych wydarzeń. Wynik meczu ustalił Igor Świątkiewicz strzelając gola z około 16 metrów.

KS Sand-Bus Kutno – Lechia Tomaszów Mazowiecki 4:1 (3:0)
Bramki: Łukasz Dynel 5, 11, Damian Szczepański 9, Igor Świątkiewicz 77 – Kamil Cyran 52

KS: Sokołowicz – Sadziński, Kowalczyk, Rokosz, Wielgus – Kasperkiewicz (15′ Świątkiewicz), Dąbrowski (65′ Kralkowski), Bujalski, Szczepański – Dynel (65′ Kacela), Ostrowski (60′ Telestak)

Lechia: Awdziewicz – Lewiński, Cyran, Świątczak (68′ Wiśniewski), Drabik – Cieślik, Gawron, Leszczuk, Przygoda – Szymczak (81′ Kaproń), Radaszkiewicz.