Podział punktów na szczycie III ligi

Remisem zakończyło się spotkanie na absolutnym szczycie trzecioligowej tabeli. Sokół Aleksandrów Łódzki podzielił się punktami ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Goście prowadzili po rzucie karnym wykorzystanym przez Arkadiusza Ciacha, Sokół zaś doprowadził do remisu po pięknym uderzeniu Damiana Nowackiego. Przez 20 minut aleksandrowianie grali w dziesiątkę.

dresy sportowe keeza

Spotkanie mogło rozpocząć się w wymarzony sposób dla Sokoła. Szymon Sołtysiński nie wykorzystał jednak świetnej sytuacji. Z piątego metra posłał piłkę nad poprzeczką. W 28. minucie Świt przeprowadził kontrę, po którym sędzia, za zagranie ręką, podyktował rzut karny. Wykorzystał go Arkadiusz Ciach.

Po zmianie stron Sokół rzucił się do odrabiania strat. W 58. minucie pięknym strzałem popisał się Damian Nowacki i na świetlnej tablicy zaświecił się wynik 1:1. Dziesięć minut później Przemysław Woźniczak obejrzał drugą żółtą kartkę i w efekcie musiał opuścić boisko. Sokół pomimo tego stworzył pod bramką rywala kilka sytuacji, szansę na bramkę, po błędzie Bartosza Kanieckiego, miał również Świt. Obiektywnie patrząc remis nie krzywdzi żadnej z drużyn.

Sokół Aleksandrów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:1)
Bramki: Damian Nowacki 58 – Arkadiusz Ciach 28-karny

Sokół: Kaniecki – Lis, Gieraga, Woźniczak ż, cz, Szarpak – Nowacki (88′ Pióro), Bogołębski, Pecyna (63′ Wolinowski), Dziuba – Sołtysiński (70′ Bartosiński), Przezak

Źródło: tssokol.pl