AKTUALNOŚCI
GLKS Sarnów/Dalików też oddał mecz

Nie będzie zaplanowanego na środę spotkania III rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu łódzkiego pomiędzy GLKS Sarnów/Dalików i Widzewem II Łódź. Gospodarze poinformowali bowiem ŁZPN, że do meczu nie przystąpią i oddadzą go walkowerem. IV runda okręgowego Pucharu w okręgu łódzkim planowana jest 21 października, a półfinały zaś 18 listopada.

dresy sportowe keeza

Zespół GLKS mógł przestraszyć się wysokiej porażki. W tym sezonie grał już bowiem w lidze z rezerwami Widzewa i przegrał to spotkanie aż 1:8.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Z. T.
1 miesiąc temu

Do Kacper
Jeśli masz jakikolwiek dowód, że prezes KS Kutno wysłał jakiekolwiek pismo w sprawie nie rozegranego meczu do ŁZPN to je przedstaw w przeciwnym razie masz czas do jutra na przeproszenie społeczności piłkarskiej za wprowadzanie jej w błąd i podważanie dobrego imienia Klubu KS Kutno. W przeciwnym wypadku spotkamy sie w sądzie
Zbigniew Tomczak
Prezes Zarządu
KS Kutno

Miechu
1 miesiąc temu

Wstyd jak nie wiem co. Jak mozna oddać walkowera u siebie? Po co się pchają do tego pucharu Polski jak potem nie chcą grać?

Kacper
1 miesiąc temu

Tomi to akurat cyrk jest i nie powinno to zostać ot tak pozostawione. Wśród zawodnika Startu było PODEJRZENIE covid19. Mecz nie został rozegrany, na szczęscie u chłopaka wyszła mocniejsza angina i test był negatywny. Co robi prezes KS Kutno? Pisze pismo do zwiazku ze ma byc walkower i oni zadnego meczu nie bedą grali i nie zgadzają sie na rozegranie meczu w innym terminie. Ludzie w jakim my świecie żyjemy? Do niedawna wszyscy żałowaliśmy że nie można grać, że liga zawieszona a teraz takie jaja robią osoby z Kutna? WSTYD! A wszystkie inne zespoły nie powinny nigdy iść im na… Czytaj więcej »

Tomi
1 miesiąc temu

Ks II Kutno Start Brzeziny na łaczy nas piłka walkower dla Kutna