AKTUALNOŚCI
Piłkarze RKS pokryją koszty organizacji meczu

Podczas spotkania zarządu RKS Radomsko z radą drużyny piłkarze radomszczańskiego trzecioligowca zaproponowali, że pokryją koszty organizacji najbliższego, niedzielnego spotkania 8. kolejki III ligi (grupa I) z Jagiellonią II Białystok. Mecz odbędzie się w niedzielę (27 września). Klub poinformował również, że na pierwszy wiosenny mecz Pucharu Polski za darmo wejdą posiadacze karnetów z 2020 roku.

Jako zarząd doceniamy taką decyzję i wraz z piłkarzami prosimy o wiarę i doping dla naszego zespołu w kolejnym meczu. Działajmy dalej w myśl zasady RazemSilniejsi, a każdą porażkę zamienimy w sukces – napisano na Facebookowym profilu klubu.

Spotkanie RKS – Jagiellonia II rozpocznie się w niedzielę (27 września) o 15:00 na stadionie przy ulicy Brzeźnickiej.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
1 miesiąc temu

Ciekawe z czego Ci chłopaki zapłacą za te bilety skoro i tak nie dostają pieniedzy 😉 Nie dość, że grają za darmo to jeszcze muszą dokładać do interesu. Dramat!

Maniek
1 miesiąc temu

Prezes Radzik radzi zachować spokój póki dna nie sięgniemy on z okrętem tonącym na pewno na spód nie pójdzie..

Waldemar
1 miesiąc temu

Dobrze że prezes niezrezygnował, bo by znowu wybory były. Wejście za darmo najpierw ogłosił klub, później piłkarzyki, wizerukowa pokazówka. Mało kto już się nabierze na hasła i zapowiedz wspaniałej gry. To był mecz z kategorii jak bardzo zniechęcić do siebie kibiców.

Kibolek
1 miesiąc temu

Przesuper zespół widać to Radomsko . Patologia . Jeszcze niech obstawia browary , pizzę i ku……weczki dla Jagi

sekcja gimnastyczna
1 miesiąc temu

Ale to jest mistrzowskie zagranie w myśl „oddamy wam wasze pieniądze a wy pokryjecie koszty meczu. Dzięki temu i tak zaoszczedzimy na was”.
Przecież w tym Radomsku każdy piłkarz jakby nie przymierzając jest matematycznym i życiowym deb….