AKTUALNOŚCI
Wielkie piłkarskie firmy w Sulmierzycach

4 października (piątek) na Stadionie Gminnym w Sulmierzycach (powiat pajęczański) rozegrany zostanie silnie obsadzony międzywojewódzki turniej piłki nożnej młodzików (rocznik 2009). Organizatorem turnieju jest Akademia Sportu Sulmierzyce, która do udziału w imprezie zaprosiła Widzew Łódź, GKS Bełchatów i Górnika Wałbrzych.

Turniej rozpocznie się o 11:00, a patronat nad imprezą objął prezes ŁZPN Adam Kaźmierczak.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mati
1 miesiąc temu

Widzę że kopacze z unii dalej rozpamietuja 🙂 nikt inny tylko wy polozyliscie unię na łopatki. Ponad 100 tys na sezon żeście mieli i mało 🙂 No ale trzeba było utrzymać gwiazdy z Radomska. Nie życzę sobie żeby gmina z moich podatków utrzymywała niedojdy co to w okręgówce nie potrafią się utrzymać za 100 tys. A wypad do Krzywanic albo szukać sponsora. Chociaż to drugie odpada bo nikt z wami nie chciał mieć nic wspólnego 🙂 Teraz Akademia ściąga znane marki do Sulmierzyc i nie za gminna kasę tylko z LGD. Brawo Akademia! Niedojdy z wielkiej unii kopać ale rowy!

Martinez
1 miesiąc temu

Tak, to ta gmina, gdzie frustraci i psełdo „kopacze” (oczywiście nie wszyscy) z poprzedniego klubu, wypisują negatywne komentarze pod postem dot. organizacji zawodów dla dzieciaków. Nie interesują mnie wasze lokalne konflikty (bo np. wójt, czy sponsorzy przestali dotować klub – zresztą nie mieli takich obowiązków ), ale zapytam, gdzie byliście „wielcy znawcy” i „działacze” piłki nożnej jak Unia grała w lidze? Dlaczego nie było takich zawodów, czy sparingów wcześniej? Nie było pieniędzy, czy chęci do organizacji? Odpowiedzcie sobie sami na te pytania i może dojdziecie do jakiegoś wniosku i przestaniecie obrażać innych. Dobrze, że coś takiego jak ten turniej jest… Czytaj więcej »

ker
1 miesiąc temu

Super,że coś takiego będzie,ale aż wstyd to pisać ,ze takie coś się będzie działo.kosztem wcześniejszego klubu.tak debil wszystkich wykiwał ponieważ mu się dali.a pieniądze trzeba wydawać…

Unia
1 miesiąc temu

To ta gmina że łysy wali mieszkańców i się śmieje z pseudo grajków co nazwisko mają od nazwy zwierzyny co wołali na nią karino… Sulmierzyce to stan umysłu .. ciekawe kiedy koniowski i Radecki wypłaca zaległości. Zastanawiam się ile jeszcze łysemu ludzie bada wierzyć … Debil

ldz
1 miesiąc temu

to ta gmina gdzie nie ma seniorskiej piłki bo wójt woli wędkarzy??