AKTUALNOŚCI
GKS najlepszy w Łodzi

Drużyna GKS Bełchatów zwyciężyła w halowym turnieju piłki nożnej rocznika 2001 „SMS CUP 2011”. Obsada turnieju, to obok dwóch zespołów GKS-u, SMS I Łódź, SMS II Łódź, Elta Łódź, ŁKS Łódź, PTC Pabianice i Widzew Łódź.


tomadex wszystko dla kibica


Młodzi giekaesiacy w dobrych humorach, z werwą i mocno zmotywowani stanęli na placu boju, by udowodnić swoje aspiracje do zajęcia czołowych miejsc w rozgrywkach oraz prymatu wśród drużyn regionu łódzkiego w roczniku 2001.

Wyniki fazy grupowej
GKS Bełchatów I
GKS Bełchatów – ŁKS Łódź 2:0
GKS Bełchatów – PTC Pabianice 4:1
SMS II Łódź – GKS Bełchatów 1:3

GKS Bełchatów II
SMS I Łódź – GKS Bełchatów II 3:2
GKS Bełchatów II – Elta Łódź 1:0
Widzew Łódź – GKS II Bełchatów 2:2

Do półfinału awansowały drużyny, które zajęły miejsca 1-2 w swoich grupach. Oprócz GKS I (dorobek 9 punktów) były to: ŁKS Łódź (4 pkt), Widzew Łódź (5 pkt), SMS I (7 pkt). Do drugiej grupy awansował GKS II oraz drużyny PTC Pabianice, SMS II i Elta Łódź.
Zespoły z Bełchatowa wygrały swoje mecze, (GKS II – SMS II 2:0 oraz GKS I – Widzew Łódź 2:0) i dzięki temu miały możliwość dalszej gry odpowiednio o piąte i pierwsze miejsce.
Zawodnicy GKS II pokonali Elta Łódź 2:1 i zajęli wysoką piątą lokatę. W meczu o trzecie miejsce Widzew pokonał po rzutach karnych ŁKS. W finale GKS I wyszedł przeciwko SMS I, wygrywając w najlepszym meczu turnieju 4:3. Kolegium obserwatorów jako najlepszego piłkarza turnieju wybrało zawodnika GKS I Bełchatów – Miłosza Nowaka.

Bramki dla Bełchatowa zdobywali:
GKS I – M. Nowak – 4, E. Kruszyński – 3, B. Lisowski – 3, J. Chudzik – 3
GKS II – K. Kurdasiński – 4, G. Sajewicz – 2, S. Lesiak – 1

Składy:
GKS I: Szymon Pajkert, Miłosz Nowak, Ernest Kruszyński, Bartek Lisowski, Krzysztof Bęben, Kuba Chudzik, Piotr Mielczarek, Piotr Pabich, Mateusz Stanowski.
GKS II: Kacper Kaczmarek, Karol Błaszczyk, Grzegorz Sajewicz, Kuba Sionkowski, Kacper Pilarczyk, Krystian Kurdasiński, Filip Kęsy, Damian Jaceński, Sebastian Lesiak.
Trener: Przemysław Przybylski
Kierownik: Krzysztof Nowak

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
12 lat temu

Jako rodzic muszę skomentować bardzo niski poziom sędziowania cała reszta nie była najwyższych lotów ale zawsze to lepsze niż źle spędzone popołudnie. Ale poziom braku kompetencji i brak zainteresowania tym co dzieje się na boisku ze strony sędziów to po prostu coś niespotykanego. Wielokrotnie prowadzono spotkanie przy leżących dzieciach na boisku i dopiero interwencja rodziców doprowadzała do zatrzymania gry. Chyba obaj Panowie powinni się z tego wytłumaczyć jak i organizator. To są dzieci 10 i 9 letnie a nie stongmeni. Brak wyobraźni !!

12 lat temu

Faktycznie organizacyjnie jakaś masakra, istotne to że chłopcy sobie pograli ale mogło być o wiele fajniej. Co do nagród przez grzeczność nie skomentuje.

12 lat temu

Beznadziejna organizacja !! Sędziowie po kursach korepondencyjnych doprowadzali do bardzo brutalnych gier. Jedną z nagród były kartki a4 do złudzenia przypominające papier do ksero i paczka 6 wafelków na zespoły 10 i 12 osobowe. Ale drużyna to jedność więc trzeba się dzielić 🙂 Sam organizator udowodnił iż nie wiele wie o piłce jak i o organizacji.