AKTUALNOŚCI
Skierniewice: Pary V rundy Pucharu

Znamy pary piątej rundy Pucharu Polski okręgu skierniewickiego. Broniąca trofeum trzecioligowa Unia Skierniewice zmierzy się na wyjeździe z Olimpią Jeżów (klasa okręgowa). Pelikan Łowicz spotka się zaś w Nieborowie z Orłem. Mecze zostaną rozegrane 21 października o godzinie 15:00. Triumfatorzy tych spotkań wywalczą awans na szczebel wojewódzki.

dresy sportowe keeza

Mecze szczebla wojewódzkiego zaplanowano na wiosnę przyszłego roku. Zwycięzca awansuje z kolei do rozgrywek ogólnopolskich, może też liczyć na premię finansową od PZPN w wysokości 40 tysięcy złotych.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ooo
1 miesiąc temu

Z tego co wiem, to zainteresowane kluby mogły przyjechać na losowanie. Było ono przeprowadzone w siedzibie Delegatury w czwartek o 12:00. Zawsze taka godzina była podawana do mediów, jak chodziło o losowanie ostatnich rund. W przeszłości różne kluby przyjeżdżały do związku, kiedy było losowanie ostatniej okręgowej rundy. Oczywiście gdyby z losowania wynikło, że po raz kolejny jest mecz Orzeł Nieborów – Unia Skierniewice, to za chwilę byłaby krytyka ze strony tych co najgłośniej krzyczą, że znowu jest to samo. Akurat Unia w ostatnich latach w regulaminowym czasie, albo po karnych, ale eliminowała Orła. Tak się złożyło, że na szczeblu okręgowego… Czytaj więcej »

Oko
1 miesiąc temu

Kiedy będą podane pary w okręgu łódzkim i sieradzkim?

1 miesiąc temu

Na stronie ŁZPN było napisane, że miało być losowanie, jednak chyba nie było i pary są kojarzone. Od następnego sezonu p. prezes mówił, iż nie będzie kojarzenia par, tylko będzie odbywało się losowanie… Niektóre kluby ucierpią ze względu na dojazdy i finanse, ale z drugiej strony tak jak osoba pisząca powyżej, takie losowanie będzie miało swój urok i sportowe emocje. Pozdrawiam, życząc wszystkim sympatykom piłki nożnej miłego weekendu 🙂

terga
1 miesiąc temu

wow, ale niespodziewane losowanie… w pewnym rodzaju to jest krzywdzenie druzyn z nizszych lig niz 3.. taki Jezow gdyby wygrał z Nieborowem to mógłby trafić na kogoś innego z 3 ligi – lechia tomaszów lub sokół.. i wtedy świeto w Jezowie.. a takto zawsze przepychanie druzyn z 3 ligi..