AKTUALNOŚCI
Skalnik przesądził o losie trenera Juve?

Po dwóch z rzędu porażkach w IV lidze Skalnik Sulejów, który jest beniaminkiem tej klasy rozgrywkowej, zgarnął komplet punktów. Podopieczni trenera Edwarda Cecota pokonali na swoim boisku Jutrzenkę Warta aż 4:0 (1:0). Było to czwarte w tym sezonie zwycięstwo zespołu z Sulejowa, ale jednocześnie najwyższe. W pierwszej kolejce Skalnik pokonał bowiem Polonię Piotrków, ale 4:1.

Promocja plecaki sportowe keeza

Przez pierwsze pół godziny spotkanie były wyrównane. W 32. minucie miejscowi przeprowadzili jednak szybką akcję zakończoną skutecznym strzałem Macieja Witczaka. Po zmianie stron Skalnik już dominował i udokumentował to trzema bramkami. Najpierw bramkarza Juve pokonał Bartłomiej Madej, a potem jedenastkę wykorzystał Maciej Witczak, który ma w tym sezonie na koncie już pięć bramek. Wynik meczu ustalił Łukasz Smolarczyk i był to jego siódmy gol w rozgrywkach IV ligi. Porażka ta może kosztować utratę posady Michała Łochowskiego, trenera Jutrzenki. Głośno mówili o tym niedawno działacze Juve, którzy nie byli zadowoleni z postawy zespołu.

Skalnik Sulejów – Jutrzenka Warta 4:0 (1:0)
Bramki: Maciej Witczak 32, 72 – karny, Bartłomiej Madej 60, Łukasz Smolarczyk 80

Skalnik: Ćwikła – Noga, Jęcek, Dutkiewicz, Gul – Gorzeń (85′ Lasota), Witczak, Malarz (85′ Dobrowolski), Dąbrowski (82′ Gajzler) – Madej, Smolarczyk.

Jutrzenka: Wojciechowski – Bednarek (66′ Masztakow), Smolarek, Pawlak, Nadolski – Burski, Jęcek, Piotr Kobierski (46′ Ręcicki), Lewandowski – Dryka, Dudek.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mundi
1 miesiąc temu

Do Hubert – mam nadzieję że potrafisz więcej niż tylko pisać , zapraszam do klubu w poniedziałek na godz. 18-tą , pozdrawiam

Tomek
1 miesiąc temu

Na dzieci z Zapola może ten skład juve wystarczył. Reszta to już ścianą. Bardzo dobrze, niedługo i oni dostaną wyniki dwucyfrowe. Kadra dramat 14-15 osób z czego połowa wyżej śr. jak d.. e nosi. Tu żaden trener nic nie pomoże jsk nie ms kim grać.

Hubert
1 miesiąc temu

Panie Stasiak Panie Komola ile jeszcze pieniędzy potrzebujecie wywalić w błoto żeby się przekonać ze pierwszy umie tylko czytać składy przez mikrofon a drugi gorzale chlać ? Dyletanci- to jest naprawdę komplement

Hola
1 miesiąc temu

Nie ma kto w tym szpitalnym klubie grać ,zarząd zawalił wzmocnienia a teraz kogo wina trenera i zarząd do odwołania a nie trener