AKTUALNOŚCI
Bezbramkowy szlagier w Aleksandrowie

Z dużej chmury mały deszcz. Tak najkrócej podsumować można sobotni mecz w Aleksandrowie pomiędzy miejscowym Sokołem, a Legionovią Legionowo, czyli czołowymi drużynami grupy pierwszej III ligi. Spotkanie zakończyło się wynikiem bezbramkowym. Podopieczni trenera Dawida Kroczka mają na koncie 18 punktów, czyli tyle samo co rewelacyjna Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

Mecz był wyrównany i zacięty z małą ilością okazji bramkowych. Obie drużyny więcej czasu poświęcały bowiem uważnej grze w obronie, niż atakom. Sokół miał jednak znakomitą okazję na gola w drugiej połowie. Dawid Przezak dostał dobre podanie z głębi pola i znalazł się sam na sam z bramkarzem Legionovii, ale zwlekał z oddaniem strzału i stracił piłkę. Dobre sytuacje miał także Szymon Sołtysiński. Był jednak nieskuteczny. Dla aleksandrowian był to trzeci w tym sezonie mecz zakończony podziałem punktów, co ciekawe drugi na własnym boisku.

Remis nie krzywdzi żadnej z drużyn, a mecz pokazał, że zarówno Sokół jak i Legionovia, która jest spadkowiczem z II ligi, będą liczyć się w walce o awans.W najbliższą sobotę (3 października) aleksandrowianie zagrają na wyjeździe z Ursusem Warszawa.

Sokół Aleksandrów – Legionovia Legionowo 0:0

Sokół: Kaniecki – Bogołębski, Przezak (64′ Misiak), Maschera (46′ Dziuba), Nowacki – Szarpak, Bartosiński, Woźniczak, Sołtysiński (71′ Kania) – Lis, Gieraga

Zdjęcie: Łukasz Żuchowski – Art. Repo

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments