AKTUALNOŚCI
Klasyfikacja skutecznych klas okręgowych

Liderem klasyfikacji czterech grup klasy okręgowej jest Mateusz Białek (na zdjęciu) z Orląt Cielądz – 34 gole. Na miejscu drugim w grupie czwartej plasuje Piotr Buczek z Korony Wejsce – 19, a na trzecim Mateusz Krysiak ze Zrywu Wygoda – 14. Michał Wiśniewski z GKS Bedlno zdobył 12 bramek, natomiast Adrian Musialik z Pelikana II Łowicz 11. Kacper Rześny ze Zrywu Wygoda ma na koncie 10 goli.

W grupie pierwszej na czele Przemysław Kołakowski (GLKS Sarnów/Dalików) oraz Bartłomiej Szadkowski (Start Brzeziny) – po 11 bramek. Grzegorz Brochocki z Widzewa II Łódź strzelił 8 goli. Po 7: Wojciech Łojeczko (AKS SMS Łódź), Hubert Mikołajczyk (LKS Różyca), Marcel Pięczek (Widzew II) i Karol Ira (UKS SMS Łódź).

W grupie drugiej liderem jest Adrian Malicki (KS Niedośpielin) – 15, przed Łukaszem Grzybkiem (MGKS Drzewica) – 11 oraz Łukaszem Glocem (Start Lgota Wielka) i Marcinem Brylikowskim (Włókniarz Moszczenica) – po 8. Po 7 bramek strzelili: Dawid Stańdo (LKS Lubochnia), Filip Zatorski (Omega II Klaszeczów), Wojciech Ruta (Drzewica), Aleksander Cieślik (Szczerbiec Wolbórz).

W grupie trzeciej na czele Adrian Sroczyński (Piast Błaszki) oraz Jacek Majda (Tęcza Brodnia) – po 13 bramek. Tomasz Marecki (KS Karsznice) strzelił 9 goli. Po 8 zaś: Kamil Krawczyk (TS Janiszewice), Michał Okoń (Prosna Wieruszów), Kamil Wira (WKS 1957 Wieluń).

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
kibic z Rawy
1 miesiąc temu

W ostatnim meczu dużo lepiej nawet podawał piłkę i są tego efekty. 4 bramki z ciężkim przeciwnikiem i asysta przy bramce Smalca, mógł mieć dwie ale zostawmy to bez komentarza. 70 bramek to bardzo dużo ale ciekawi mnie bardziej czy Orlęta łykną 200 w całej lidze to byłby wyczyn. Teraz Juve, Jeżów, Mazovia i Wołuczą, to nie są ogóry.

Kibicopodobny
1 miesiąc temu

Nie ma co mówić rekord Piotra Burskiego zagrożony 70 bramek w okręgówce lecz zima przed nami pandemia i tranfer, zobaczymy co wyniknie.