Kaziu z Przygodą rozstrzelali Ruch

Lechia Tomaszów pewnie pokonała na wyjeździe Ruch Wysokie Mazowieckie 4:1 (1:1) w spotkaniu 8. kolejki rundy jesiennej III ligi (grupa I). O zwycięstwie drużyny trenera Huberta Błaszczaka zdecydował pierwszy kwadrans drugiej połowy. Wtedy to lechiści trzykrotnie umieścili piłkę w bramce Ruchu. Po dwa gole zapisali na swoim koncie Kamil Szymczak (na zdjęciu) i Kewin Przygoda.

Popularny Kaziu, jak przez kibiców nazywany jest Szymczak, otworzył wynik spotkania już w 9. minucie. Ruch, który przez koronawirusa, musiał pauzować w poprzednich kolejkach, wyrównał w 37. minucie, a Pedro Moreno pokonany został przez Łukasza Grzybowskiego.

Po zmianie stron Lechia szybko rozstrzygnęła mecz. W odstępie czterech minut dwa gole strzelił Kewin Przygoda, a w 59. minucie na 4:1 podwyższył Szymczak. Stało się jasne w tym momencie, że trzy punkty z trudnego terenu pojadą do Tomaszowa Mazowieckiego.

Ruch Wysokie Mazowieckie – Lechia Tomaszów 1:4 (1:1)
Bramki: Łukasz Grzybowski 37 – Kamil Szymczak 9, 59, Kewin Przygoda 53, 57

Lechia: Moreno – Cyran, Świątczak, Cieślik, Drabik (84′ Wiśniewski) – Buczkowski (80′ Żyznowski), Kaproń (69′ Jakubczyk), Szymczak (84′ Amroziński), Gawron, Przygoda (69′ Leszczuk) – Radaszkiewicz