AKTUALNOŚCI
Bez Radzio Andrespolia nie strzela

Ciężko się gra bez swojego lidera. Andrespolia Wiśniowa Góra od momentu kontuzji Sebastiana Radzio nie może złapać właściwego rytmu. W niedzielę drużyna trenera Krzysztofa Kamińskiego przegrała w Buczku z Orkanem 0:4 (0:1). Gospodarze mieli przewagę, ale długo nie potrafili jej udokumentować bramką. Dopiero tuż przed przerwą Michała Snochowskiego pokonał Michał Lewandowski.

Po zmianie stron przewaga drużyny Marcina Zimocha była już widoczna i to mimo gry w osłabieniu (w 38. minucie czerwoną kartkę obejrzał bowiem Norbert Dregier). Kolejne bramki zdobywali: Dominik Cukiernik, Przemysław Szewczyk i Grzegorz Kowalski.

Orkan po jedenastu kolejkach w tabeli IV ligi łódzkiej plasuje się na trzecim miejscu z pięciopunktową stratą do duetu: ŁKS II Łódź i MKP-Boruta Zgierz. Andrespolia jest szesnasta z dziewięcioma punktami na koncie.

Orkan Buczek – Andrespolia Wiśniowa Góra 4:0 (1:0)
Bramki: Michał Lewandowski 45, Dominik Cukiernik 64, Przemysław Szewczyk 79, Grzegorz Kowalski 81

Orkan: Baranowski – Barański, Dolot, Kowalski (82′ Serafin), Niciak (75′ Kacper Wojtczyk) – Orski (75′ Matuszczyk ż), Norbert Dregier cz, Cukiernik (75′ Szczepaniak), Chwałowski (75′ Jakub Dregier), Potakowski – Lewandowski (75′ Szewczyk)

Andrespolia: Snochowski – Pramka (46′ Felczak), Kawula (70′ Szczepaniak), Tkaczyk ż, Herman – Kopa (46′ Borowiec), Wojciech Skawiński ż, Krzysztof Skawiński, Miasopust, Kosior – Przemysław Wilk

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sandomiro
1 miesiąc temu

Raduje się serce ♥, raduje się dusza ORKAN po kolejne zwycięstwo rusza. Dla nas gracie i zwycięźacie, my to doceniamy. ZAWSZE PO ZWYCIESTWO!!!!! Dzięki, dzięki, dzięki stokrotne dzięki!!!!!

adam
1 miesiąc temu

jaki trener takie wyniki

Kibic
1 miesiąc temu

Redaktor nie napisał że Boczek grał od 40. min dziesiątką czerwoną kartkę otrzymał Dregier ,niesprawiedliwe będąc na tym meczu cały czas pierwszej połowie Andrespolia nie wychodzili przeciwnicy z połówki ale bramki nie było bramki zaczely Podać jak Buczek grał w dziesiątkę

Krzysiek
1 miesiąc temu

Ciekawe jest to, że Buczek od 38 min grał w dziesięciu, (CZERWONA KARTKA)wszystkie cztery bramki strzelił w dziesiątkę