Enkeleid Dobi: Musimy szanować punkt

Widzew Łódź zremisował z Zagłębiem Sosnowiec 1:1 (0:0) w spotkaniu otwierającym 6. kolejkę I ligi. Łódzka drużyna pokazała charakter gdyż mimo gry w osłabieniu od 13. minuty potrafiła walczyć z rywalem jak równy z równym. Widzew odwrócił losy meczu, strzelił wyrównującą bramkę, a po spotkaniu trener Enkeleid Dobi przyznał, że jeden punkt należy szanować.

Na początku chcę pogratulować drużynie. Dostałem dzisiaj kilka wiadomości, że drużyna pokazała charakter. Nie, drużyna nie pokazała charakteru, bo ona go ma zawsze. W dzisiejszym futbolu bez charakteru nie da się funkcjonować. Taki mecz nas na pewno wzmocni, bo przez prawie osiemdziesiąt minut graliśmy bez jednego zawodnika. Naszym planem na to spotkanie było wykonywanie tego, co robimy na treningach, ale niektórych rzeczy nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Straciliśmy bramkę po rzucie rożnym i tutaj powinniśmy zachować więcej koncentracji, w kilku kontratakach również mogliśmy zachować się lepiej. Z całego przebiegu gry jestem jednak zadowolony. Musimy szanować ten punkt – powiedział Dobi.

Źródło: widzewtomy.net