AKTUALNOŚCI
W Dłutowie obawiali się koronawirusa

Zaplanowany na sobotę w Dalikowie mecz 12. kolejki grupy pierwszej klasy okręgowej pomiędzy GLKS Sarnów/Dalików, a GLKS Dłutów nie doszedł do skutku. Działacze z Dłutowa poinformowali gospodarzy oraz ŁZPN, że proszą o wyznaczenie innego terminu spotkania. Jako powód podali obawy kilku piłkarzy swojej drużyny przed zarażeniem koronawirusem.

W najbliższych dniach ŁZPN będzie musiał podjąć decyzję, czy wyznaczyć inny termin spotkania, czy też ukarać klub z Dłutowa walkowerem.

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Miechu
6 dni temu

Mąka – i tak to się skończyło

Maka
8 dni temu

Walkower i tyle. 3pkt dla Sarnowa.

Awruko
8 dni temu

@Wtajemniczony w klubie nie jest tylko prezes, a cały zarząd od podejmowania wszelkich decyzji.

Wtajemniczony
8 dni temu

Jeśli chodzi o to całe zamieszanie to w Dlutowie nikt nie ma koronawirusa po prostu się nie zebrali na mecz i najłatwiej jest się powołać na pandemie, jak dla mnie to powinien być walkower dla Sarnowa. Ps. To co prezes Dlutowa wyprawia to jest kpina.

Dawid Włodarczyk
8 dni temu

Awruko Masz rację Jest tylko jedna istotna sprawa Brak wyjazdu na mecz opieramy na zawartych dokumentach medycznych czy na domyslach Jeśli pierwsza wersja mieli pełne prawo i związek powinien wyznaczyc nowy termin meczu Jeśli wersja druga to niestety jest mało wiarygodne i drużyna powinna być ukarana walkowerem