Słowian pokonał rezerwy Warty Sieradz

Słowian Dworszowice wygrał mecz 11. kolejki grupy trzeciej klasy okręgowej z rezerwami czwartoligowej Warty Sieradz 2:1 (1:0). Było to piąte ligowe zwycięstwo Slowiana, który ma teraz na koncie 16 punktów zdobytych w 11 meczach. Sieradzanie, którzy są beniaminkiem klasy okręgowej, także mają 16 punktów, ale jeden mecz rozegrali mniej.

Spotkanie w Dworszowicach było wyrównane. Po pierwszych 45 minutach miejscowi prowadzili 1:0 po golu Roberta Rygalskiego. W drugiej połowie kibice oglądali jeszcze dwie bramki – bramkarza z Sieradza pokonał Hubert Wypych, a do bramki Słowiana trafił Kacper Mikielski.

Słowian Dworszowice – Warta II Sieradz 2:1 (1:0)
Bramki: Robert Rygalski, Hubert Wypych – Kacper Mikielski