Słowian pokonał rezerwy Warty Sieradz

Słowian Dworszowice wygrał mecz 11. kolejki grupy trzeciej klasy okręgowej z rezerwami czwartoligowej Warty Sieradz 2:1 (1:0). Było to piąte ligowe zwycięstwo Slowiana, który ma teraz na koncie 16 punktów zdobytych w 11 meczach. Sieradzanie, którzy są beniaminkiem klasy okręgowej, także mają 16 punktów, ale jeden mecz rozegrali mniej.

Spotkanie w Dworszowicach było wyrównane. Po pierwszych 45 minutach miejscowi prowadzili 1:0 po golu Roberta Rygalskiego. W drugiej połowie kibice oglądali jeszcze dwie bramki – bramkarza z Sieradza pokonał Hubert Wypych, a do bramki Słowiana trafił Kacper Mikielski.

Słowian Dworszowice – Warta II Sieradz 2:1 (1:0)
Bramki: Robert Rygalski, Hubert Wypych – Kacper Mikielski

12 komentarzy
ŁYSY
3 lat temu

Jak gracie jak pi**y to co się dziwić nic dziwnego że jesteście druga drużyna
Słowian zawsze będzie nad Wami jak nie potraficie pogodzić się z porażka to trudno albo nauczcie się grać w pilke W Dworszowicach piłka nożna to religia a u Was co najwyżej lans na tych waszych skwerkach

inojo
3 lat temu

Nie oszukujmy się bo 2-1 to najniższy wymiar kary dla Warty, gdyby napastnicy popisali się lepszą skutecznością byłoby dużo wyżej. Co do sędziego to Słowian pisał kiedyś do OZPNu podanie by tego sędziego nie przydzielać na mecze do Dworszowic bo sędziuje stronniczo przeciwko Słowianowi, ale w tym meczu spisywał się dobrze mimo kilku błędów. Do pArka gdybyś posiadał choć troszeczkę inteligencji to może udałoby ci się dowiedzieć że od obecnego sezonu nie są wymagane drużyny młodzieżowe, w zamian jest opłata.

Tomek
3 lat temu

Pewnie tradycyjnie, weryfikacja dokumentów i papuga dla sędziego. Frajery. Tak jak ktoś pisał wcześniej, zawsze coś wykombinują żeby wystrugac rywala.

Arek
3 lat temu

W Dworszowicach to tradycja że sędziuje się po gospodarsku. Jak sędziowie nie pomogą to pozostaje zielony stolik i tak od lat Słowian
utrzymuje się w okręgówce. Ponowie pytanie:W jakiej lidze grają drużyny młodzieżowe Słowianka??