AKTUALNOŚCI
Lechia wytrzymała do 55 minuty

Bolesna porażka Lechii Tomaszów Mazowiecki. W spotkaniu 10. kolejki III ligi (grupa I) drużyna Huberta Błaszczaka zmierzyła się w Białymstoku z rezerwami Jagiellonii Białystok. Mecz odbył się na głównej płycie miejscowego stadionu, a gospodarze mieli w składzie aż dziewięciu piłkarzy z pierwszego zespołu. Do 55. minuty Pedro Moreno zachowywał jednak czyste konto.

dresy sportowe keeza

Później jednak worek z bramkami został rozwiązany. Bramkarz Lechii wyciągał z siatki piłkę aż sześć razy. W odstępie pięciu minut (od 55 do 59 minuty) uczynił to trzykrotnie i stało się jasne, że Lechia nie powiększy swojego punktowego dorobku. Dwie z sześciu bramek Jagiellonia II zdobyła z rzutów karnych.

Jagiellonia II Białystok – Lechia Tomaszów Mazowiecki 6:0 (0:0)

Lechia: Pedro Moreno – Jakubczyk, Cyran, Cieślik, Drabik – Przygoda, Szymczak (64′ Żyznowski), Leszczuk, Przybycień (64′ Valentin Garcia), Buczkowski (70′ Wiśniewski) – Radaszkiewicz (81′ Kobalczyk)

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sławomir
13 dni temu

Totalna porażka, III liga o dużo za wysoka dla kopaczy z Tomaszowa

TylkoRKS
16 dni temu

Czego oczekiwać, od kilku sezonów w pierwszym składzie Cyran Szymczak i cieslik z Tomaszowa oprócz Jakubka reszta najemników kadra się zmienia co sezon o 10 osob