AKTUALNOŚCI
Klasyfikacja skutecznych klasy okręgowej

Kibice zastanawiają się, czy Mateusz Białek z Orląt Cielądz zdobędzie w rundzie jesiennej pół setki bramek. Na razie ma na koncie 38 i przewodzi w klasyfikacji skutecznych. Na miejscu drugim w grupie czwartej plasuje się Piotr Buczek z Korony Wejsce – 19, zaś na trzecim Mateusz Krysiak ze Zrywu Wygoda i Adrian Musialik z Pelikana II Łowicz – obaj po 14.

GKS Bełchatów

Po 13 goli w grupie czwartej strzelili Michał Wiśniewski z GKS Bedlno oraz Rafał Głębocki z Orląt Cielądz. Kacper Rześny ze Zrywu Wygoda ma na koncie 11 goli.

W grupie pierwszej liderem jest Przemysław Kołakowski (GLKS Sarnów/Dalików) – 14 bramek. Na miejscu drugim plasuje się Bartłomiej Szadkowski (Start Brzeziny) – 12. Po 10 goli strzelili Grzegorz Brochocki oraz Jakub Szlaski. Obaj bronią barw rezerwowej drużyny Widzewa Łódź.

Na czele grupy drugiej Adrian Malicki z KS Niedośpielin – 18 bramek. O pięć goli mniej ma na koncie Łukasz Grzybek z Drzewicy. Po 9: Kamil Seliga (LKS Lubochnia), Marcin Brylikowski (Włókniarz Moszczenica) oraz Wojciech Ruta (Drzewica). Po 8: Dawid Stańdo (LKS Lubochnia), Aleksander Cieślik (Szczerbiec Wolbórz) i Łukasz Gloc (Start Lgota Wielka).

Liderem grupy trzeciej jest Adrian Sroczyński z Piasta Błaszki – 15 goli. Na miejscu drugim plasuje się Jacek Majda z Tęczy Brodnia – 14. Tomasz Marecki z KS Karsznice strzelił 10 goli. Po 8: Kamil Krawczyk (TS Janiszewice), Michał Okoń (Prosna Wieruszów) oraz Kamil Wira (WKS 1957 Wieluń).

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
9 miesięcy temu

Tutaj, znajdziecie bardziej aktualne zdjęcie Mateusza 🙂
https://www.orletacieladz.pl/orleta/news-20-21/801-orleta-bez-punktow-w-meczu-ze-zrywem.html

kibic
9 miesięcy temu

Aleksander Cieślik (Szczerbiec Wolbórz)