Festiwal kartek w Zduńskiej Woli

13 żółtych i pięć czerwonych kartek pokazał sędzia w spotkaniu 9. kolejki klasy A (grupa III) pomiędzy Pogonią II Zduńska Wola i Iskrą Dobroń. Wszystkie czerwone zobaczyli piłkarze lidera tabeli z Dobronia, która to drużyna została w doliczonym czasie gry zdekompletowana. Na boisko zostało bowiem sześciu zawodników Iskry.

Spotkanie było bardzo nerwowe. Iskra prowadziła do przerwy 1:0, po bramce Łukasza Biskupskiego. Wyrównał kwadrans po przerwie Wojciech Kucharski, a w 71. minucie Adam Rybak dał prowadzenie Pogoni II z rzutu karnego. Już wcześniej zespołów z Dobronia grał w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Filipa Kmieciaka. To był jednak dopiero początek wykluczeń w zespole gości. Czerwone kartki otrzymali jeszcze: Jakub Pilarz, Damian Kozłowski, Dariusz Dolewka i Marcin Lipski. Po tej ostatniej sędzia skończył mecz.