AKTUALNOŚCI
Świt nie dał szans beniaminkowi z Kutna

W hitowym meczu 11. kolejki grupy pierwszej III ligi lider tabeli Świt Nowy Dwór Mazowiecki wygrał na swoim boisku z dobrze spisującym się beniaminkiem KS Sand-Bus Kutno 3:0 (1:0). To najwyższa porażka drużyny trenera Dominika Tomczaka w tym sezonie. Świt ma na koncie 26 punktów i jest liderem rankingu. Zespół z Kutna zdobył dotychczas 20 punktów.

Komplet treningowy keeza

Mecz toczył się przy padającym deszczu na ciężkim i grząskim boisku. Miejscowi lepiej przystosowali się do tych warunków gry, co też udokumentowali golem Arkadiusza Ciacha w 37. minucie. Po zmianie stron miejscowi dołożyli jeszcze dwie bramki. Trzeci gol padł, zdaniem kutnowian, po błędzie sędziów. Według gości trójka arbitrów prowadziła spotkanie na słabym poziomie, nie pozwalając grać. W najbliższą sobotę (24 października) KS Sand-Bus podejmie Concordię Elbląg.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – KS Sand-Bus Kutno 3:0 (1:0)
Bramki: Arkadiusz Ciach 37, Łukasz Sosnowski 68, Marcel Bykowski 89

KS: Szelong – Kowalczyk, Rokosz, Sadziński (68′ Klepacki), Dąbrowski (58′ Ostrowski) – Wielgus, Szczepański (58′ Bujalski), Dynel, Szczytniewski (58′ Kacela) – Kralkowski, Kasperkiewicz (68′ Telestak)

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments