Osiem goli na szczycie w Wieruszowie

Remisem 4:4 (3:1) zakończył się szlagierowy mecz 12. kolejki grupy trzeciej klasy okręgowej pomiędzy plasującą się w czołówce tabeli miejscową Prosną, a liderem rankingu Tęczą Brodnia. Bohaterem tej potyczki był gracz gospodarzy Michał Okoń, który strzelił trzy gole i ma już w tym sezonie 11 bramek zdobytych w klasie okręgowej.

Goście wyszli na prowadzenie w 23. minucie po golu Wiktora Marciniaka. Końcówka pierwszej połowy należała jednak do gospodarzy, którzy po trafieniu Mateusza Misztala i dwóch Michała Okonia wyszli na prowadzenie 3:1. W drugiej połowie gospodarze prowadzili już 4:2, ale dwa gole Piotra Janika dały Tęczy jeden punkt. Remis jest wynikiem sprawiedliwym, który najbardziej cieszy Piasta Błaszki, grającego w niedzielę w Sieradzu z Wartą II.

Prosna Wieruszów – Tęcza Brodnia 4:4 (3:1)
Bramki: Michał Okoń 42, 43, 58, Mateusz Misztal 30 – Wiktor Marciniak 23, samobójcza 55, Piotr Janik 65, 70