AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Od piątku (23 października) do niedzieli (25 października) włącznie rozgrywane będą mecze ligowe w okręgu łódzkim. W klasie okręgowej pierwsi na boisko wyjdą piłkarze w Konstantynowie. W piątkowy wieczór tamtejszy KAS spotka się z Orłem Parzęczew. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich spotkań ligowych, ale może się ona zmienić, tak jak i w każdej chwili odwołane mogą być mecze.

Klasa okręgowa
Grupa I
(piątek – 23 października)
20:00 – KAS Konstantynów – Orzeł Parzęczew – Anielak
(sobota – 24 października)
11:00 – Zawisza Rzgów – GLKS Dłutów – Lota
15:00 – GLKS Sarnów/Dalików – PTC Pabianice – Chrustowski
15:00 – Victoria Rąbień – Widzew II Łódź – Pietrzak
15:00 – Włókniarz Pabianice – UKS SMS Łódź – Wiśniewski
15:00 – LKS Różyca – Start Brzeziny – Dolny
(niedziela – 25 października)
14:00 – Sokół II Aleksandrów – KKS Koluszki – Janasik
14:30 – KS II Kutno – Termy Uniejów – Lewandowski

Klasa A
Grupa I
(sobota – 24 października)
15:00 – AMII Łódź – Saints Łódź – Ciupa
15:00 – Start Łódź – Victoria Łódź – Czerwieniec
16:00 – ŁKS III Łódź – LKS Czarnocin – Mrozek
(niedziela – 25 października)
11:00 – Tęcza Janków – Jagiellonia Tuszyn – Najder
14:00 – Pionier Baby – Kolejarz Łódź – WS Piotrków

Grupa II
(sobota – 24 października)
14:00 – Błękitni Dmosin – Czarni Smardzew – WS Skierniewice
15:00 – Włókniarz Zgierz – LKS Gałkówek – Kluska
15:00 – Pogoń Rogów – LZS Justynów – WS Skierniewice
(niedziela – 25 października)
12:00 – Struga Dobieszków – Polonia Andrzejów – Szczygieł
14:15 – LKS Kalonka – Milan Club Polonia Łódź – Jankowski

Grupa III
(sobota – 24 października)
14:00 – Orzeł Kazimierz – Pisia Zygry – Faliszewski
15:00 – Orzeł Piątkowisko – GKS Sędziejowice – Sekuterski
15:00 – Jutrzenka Bychlew – Włókniarz Konstantynów – Najder
(niedziela – 25 października)
11:00 – Pogoń II Zduńska Wola – Korab Łask – WS Sieradz
12:00 – MULKS Łask – Rokita Rokitnica – WS Sieradz
14:00 – Olimpia Karsznice – Iskra Dobroń – Przybysz
15:00 – Włókniarz II Pabianice – Sazan Pęczniew – Łuczak

Grupa IV
(sobota – 24 października)
15:00 – MKS Mianów – LKS Świnice Warckie – Szadkowski
15:00 – Bzura Młogoszyn – Grom Powodów – K. Walczak
15:00 – Magnat Sierpów – SPMKS Żychlin – Bednarski
(niedziela – 25 października)
11:00 – Kanarki Małachowice – Górnik Łęczyca – Sadowski
11:00 – Kotan Ozorków – Bzura Ozorków – R. Walczak
13:00 – Victoria Grabów – Kobra Leźnica Wielka – Pionko
14:00 – Malina Piątek – Ostrovia Ostrowy – Szymczyk

Klasa B
Grupa I
(niedziela – 25 października)
11:00 – Victoria II Łódź – Orzeł Łódź – M.Wolski
12:00 – Wicher Byszewy – Powstaniec Dobra – Kołomański
14:00 – AMII II Łódź – AKS SMS II Łódź – Jankowski
14:00 – Start II Brzeziny – Metalowiec Łódź – Piasecki
14:00 – Sokół Lutomiersk – Kolejarz II Łódź – Michalski
15:00 – LKS Gałkówek II – Milan II MSMS Łódź – Hejduk
15:00 – KKS Koluszki II – LKS Rosanów – B. Wolski

Grupa II
(sobota – 24 października)
15:00 – KP Byszewy – Huragan Swędów – Łukasik
15:00 – Orzeł Wróblew – GKS Byszew – Rogala
(niedziela – 25 października)
11:00 – Zryw Śliwniki – Salos Róża Kutno – Przybylak
11:00 – LKS Gieczno – Witonianka Witonia – A. Walczak
11:00 – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Sokół Skromnica – Kizeweter
14:00 – LKS Modlna – LKS Dąbrówka – Rosa
14:00 – Błękitni Ciosny – Start Szczawin – Ślusarczyk

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments