AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

Na weekend zaplanowano kolejne mecze ligowe w okręgu sieradzkim. Otwierająca tabelę grupy trzeciej klasy okręgowej Tęcza Brodnia zmierzy się na swoim boisku z beniaminkiem tej ligi WKS 1957 Wieluń. Publikujemy obsadę sędziowską, ale kibice muszą pamiętać, że w każdej chwili może się ona zmienić, tak jak i odwołane mogą zostać mecze.

Klasa okręgowa
Grupa III
(sobota – 24 października)
15:00 – Słowian Dworszowice – LKS Zapole – Tomczyk
15:00 – LKS Masłowice – Warta II Sieradz – Szulc
15:00 – Tęcza Brodnia – WKS 1957 Wieluń – Grzelak
15:00 – KS Karsznice – Prosna Wieruszów – Dąbrowski
15:00 – Hetman Rusiec – GKS Chojne – Nita
(niedziela – 25 października)
14:00 – Piast Błaszki – LZS Brąszewice – Kulawiecki
15:00 – MLKS Konopnica – TS Janiszewice – Dróżdż

Klasa A
Grupa VII
(sobota – 24 października)
15:00 – Prosna Wyszanów – LKS Kamienna – Goclik
15:00 – Złoczewia Złoczew – LKS Socha – Nowak
(niedziela – 25 października)
14:00 – LKS Kobierzycko – LKS Pyszków – Berliński
14:00 – GLKS Biała – UKS Ustków – Gajewczyk
14:00 – Jaga Lututów – KS Osiek – Bialik
14:00 – LGKS Charłupia Mała – Sokół Goszczanów – Ubycha
14:00 – RKS Rychłocice – Inter Sieradz-Woźniki – Jakóbczak

Grupa VIII
(sobota – 24 października)
15:00 – GKS Czastary – Warta Osjaków – Tosoni
(niedziela – 25 października)
11:00 – LZS Krzyworzeka – Czarni II Rząśnia – Goclik
13:00 – LZS Staw – Sparta Mokrsko – Bieniek
14:00 – Zawisza Pajęczno – LKS Wierzchlas – Szulc
14:00 – LZS Młynisko – Płomień Makowiska – Kucharski
14:00 – LZS Łaszew – LKS Kiełczygłów – Jasiński
14:00 – Orzeł Wola Wiązowa – KS Radoszewice – Aleksandrowicz

Klasa B
Grupa V
(sobota – 24 października)
15:00 – Ekolog Wojsławice – UKS Wiewiórczyn – Badziak
(niedziela – 25 października)
11:00 – TS Gruszczyce – LZS Wrońsko – J. Rutecki
14:00 – LUKS Bałucz – LKS Wola Będkowska – Brzostowski
14:00 – LKS Tubądzin – MUKS Wróblew – M. Rutecki
14:00 – LKS Kalinowa – Unia Sieradz-Męka – Chomiszczak
14:00 – Iskra Stolec – KS SKS Sieradz – Lenica
14:00 – Widawia Widawa – Amatorzy Zapolice – Ubycha

Grupa VI
(sobota – 24 października)
15:00 – LZS Pątnów – GKS Siemkowice – Lewandowski
15:00 – Piast Ruda – Start Świątkowice – Kucharski
(niedziela – 25 października)
11:00 – KS Czarnożyły – Centra Walichnowy – Owczarek
14:00 – Park Starzenice – Feniks Komorniki – Antończyk
14:00 – Zryw Ożegów – Victoria Skomlin – Lewandowski
14:00 – KS Kraszkowice – LZS Wydrzyn – Owczarek

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Kol
1 miesiąc temu

Powiem krótko taki sędzia jak Pan kulawiecki nie ma nic z pojęciem do sędziowania ani cie bozia wzrostem nie obdarzyła ani włosami bo to co Pan sędziuje to dramat