Trzy cenne punkty KS Sand-Bus Kutno

Beniaminek grupy pierwszej III ligi KS Sand-Bus Kutno wygrał siódmy mecz w tym sezonie, a piąty na swoim boisku. Kutnowianie, prowadzeni tym razem przez Pawła Klekowickiego, bo trener Dominik Tomczak pauzuje za czerwoną kartkę, pokonali na swoim boisku Concordię Elbląg 2:1 (1:0) po zaciętym i wyrównanym meczu. Wygrana sprawiła, że drużyna z Kutna ma na koncie już 23 punkty.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 20. minucie po golu Damiana Szczepańskiego. Elblążanie wyrównali w 55. minucie, a bramkę fantastycznym uderzeniem z przewrotki zdobył Jakub Bojas. W 69 minucie trzy punkty miejscowym zapewnił jednak Kamil Rokosz. – To był słaby mecz w naszym wykonaniu – mówił po spotkaniu trener kutnowian. – Ważne jednak, że mimo słabej gry mamy komplet punktów i to się liczy, tym bardziej że jesteśmy przecież beniaminkiem – dodał Klekowicki.

W najbliższą sobotę (31 października) KS czeka wyjazdowe spotkanie z Legionovią.

KS Sand-Bus Kutno – Concordia Elbląg 2:1 (1:0)
Bramki: Damian Szczepański 21, Kamil Rokosz 69 – Jakub Bojas 55

KS: Szelong – Kowalczyk, Rokosz, Kacela (80′ Matysiak), Bujalski (64′ Świątkiewicz) – Wielgus, Szczepański (58′ Dynel), Ostrowski (64′ Telestak), Kralkowski – Klepacki, Kasperkiewicz (89′ Dąbrowski)