Omega z Kwiatkami na zasłużony remis

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie 15. kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy Omegą Kleszczów i LKS Kwiatkowice. Mecz zakończył się remisem 1:1 (0:0), a obie bramki padły w doliczonym czasie gry. Prowadzenie dał gościom Dawid Kępniak, a wyrównał niespełna 60 sekund później Paweł Kowalski. Remis nie krzywdzi żadnej ze stron.

Więcej z gry w pierwszej połowie miała Omega, która stworzyła pod bramką Damiana Piotrowskiego kilka groźnych sytuacji. Najlepszy na boisku Piotr Mielczarek trafił jednak w słupek, a po jego podaniu nieczysto trafił w piłkę Krzysztof Kowalski. Po zmianie stron groźniej atakowali przyjezdni. Paweł Wiśniewski spisywał się jednak bez zarzutu. Doświadczonego bramkarza Omegi pokonał jednak wprowadzony w drugiej połowie na boisko Dawid Kępniak. Omega rzuciła się do odrabiania strat i chwilę później na 1:1 wyrównał Paweł Kowalski.

Omega Kleszczów – LKS Kwiatkowice 1:1 (0:0)
Bramki: Paweł Kowalski 90 – Dawid Kępniak 90

Omega: Paweł Wiśniewski – Mateusz Roczek ż, Kowalik, Zieliński, Niedbała – Tomesz, Pieniążek ż, Paweł Kowalski, Bociek, Mielczarek – Krzysztof Kowalski (79′ Ociepa)

LKS Kwiatkowice: Piotrowski – Pierzyński ż, Wroński, Łukasz Kubiak, Bogdan – Witold Kubiak ż (62′ Kępniak), Stasiak, Woźniak (89′ Andrzejewski), Głowacki, Malka – Kwaśniak (67′ Rakowski)