AKTUALNOŚCI
Formalność ŁKS w Pucharze Polski?

W najbliższy weekend w rozgrywkach Pucharu Polski zobaczysz tylko jednego przedstawiciela łódzkiego futbolu. Starcie Widzewa z Legią zostało odwołane ze względu na zarażenie COVID-19 wśród zawodników. Na godzinę 13:00 w sobotę zaplanowane jest starcie Unii Janikowo z ŁKS-em Łódź. Jak prognozuje to starcie bukmacher?

kurtki zimowe sportowe keeza

Artykuł sponsorowany

Unia Janikowo vs ŁKS Łódź

Ełkaesiacy w ostatnim czasie mieli przymusową pauzę związaną z kwarantanną i serią testów na obecność COVID-19. W związku z tym – ostatnie spotkanie ligowe zostało przełożone. Podopieczni Wojciecha Stawowego wracają do gry o stawkę po długiej przerwie. Poprzednie spotkanie o punkty rozegrali 10 października w Gdyni z Arką.

Unia Janikowo znajduje się w rytmie meczowym, ponieważ 24 października wygrała swoje spotkanie ligowe z Chemikiem Police. Gospodarze sobotniego spotkania są zespołem ze środka tabeli 3. Ligi. Po 13 rozegranych starciach uzbierali na swoim koncie 20 oczek, na które składa się sześć wygranych, dwa remisy i pięć porażek. Warto jednak zwrócić uwagę na bilans bramkowy tej drużyny, który wynosi 22 gole strzelone i 27 straconych, co przy aktualnej formie ŁKS-u może zwiastować festiwal strzelecki gości.

Gdzie upatrywać szansy dla gospodarzy? Głównie ze względu na miejsce rozegrania tej rywalizacji. Unia wygrała wszystkie cztery ostatnie mecze w Janikowie. Co więcej, w każdej z tych rywalizacji strzeliła przynajmniej dwa gole. Może to zwiastować szanse na powodzenie typu z wynikiem BTTS, a obecny sezon 1. Ligi pokazuje, że ŁKS lubi wygrywać mecze, przy jednoczesnym rezultacie z golem obu drużyn.

Oferta bukmachera

ŁKS faworytem – nie mogło być innego przewidywania przed rozpoczęciem starcia lidera 1. Ligi z przedstawicielem 3. Ligi.

Podopieczni Wojciecha Stawowego doskonale prezentują się w kampanii 2020/2021, co widać nie tylko na boisku, ale również w statystykach. Łódzki Klub Sportowy do tej pory jest niepokonany w obecnym sezonie. Na ten bilans składa się wygrana w ramach Pucharu Polski ze Śląskiem Wrocław po rzutach karnych, a także osiem meczów ligowych, z których siedmiokrotnie schodzili w roli zwycięzców.

Ciężko oczekiwać, aby Unia Janikowo miała szanse na zwycięstwo, nawet przy meczu na swoim stadionie. Kurs na gospodarzy oscyluje w granicach 11.00, a na gości 1.22, co doskonale pokazuje dysproporcję, na którą zwrócili uwagę analitycy bukmachera. Są jednak argumenty, które przemawiają za możliwością powodzenia typu z golem obu stron.

Oba zespoły zmierzyły się ze sobą w 2005 roku w ramach rozgrywek pucharowych. Starcie w Janikowie zakończyło się triumfem ŁKS-u, ale dopiero po dogrywce, ponieważ w regulaminowym czasie gry skończyło się remisem 1:1.

Pełną ofertę na to spotkanie znajdziesz na stronie bukmacher PZBuk.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego na UAM.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments