Dziesiąte zwycięstwo Startu Brzeziny

Piłkarze Startu Brzeziny wygrali po raz 10 w grupie pierwszej klasy okręgowej. W piątkowy wieczór pokonali w Łodzi UKS SMS Łódź 3:2 (2:1). Goście wygrali to spotkanie, toczone podczas nieustannie padającego deszczu, zasłużenie. Nerwów na wodzy nie potrafił jednak utrzymać trener Startu Radosław Wasiak, który na  kwadrans przed końcem ujrzał czerwoną kartkę (druga żółta).

Brzezinianie wyszli na prowadzenie w 23 minucie po golu najskuteczniejszego w ich drużynie Bartłomieja Szadkowskiego. Dla piłkarza Startu był to 16 gol w tym sezonie. Na 2:0 podwyższył w 32 minucie Przemysław Szubert. Cztery minuty później kontaktową bramkę zdobył Leonard Zmarzlik.

Kiedy w 58 minucie na 3:1 podwyższył Bartosz Łącki stało się jasne, że goście są bardzo blisko trzech punktów. Miejscowych stać było jeszcze na jednego gola autorstwa Michała Owsiaka.

UKS SMS Łódź – Start Brzeziny 2:3 (1:2)
Bramki: Leonard Zmarzlik 36, Michał Owsiak 70 – Bartłomiej Szadkowski 23, Przemysław Szubert 32, Bartosz Łącki 58