AKTUALNOŚCI
Nieprzemakalni Łódź na FutNet

Łódzka drużyna siatkonogi, Nieprzemakalni Łódź, zmierzy się w najbliższy weekend z najlepszymi w tej dyscyplinie zespołami klubowymi Europy podczas turnieju FutNet z serii Tipgames Czech Open 2011.

gadzety kibica keeza

 


W sobotę odbędzie się turniej deblowy. Nieprzemakalni Łódź będą reprezentowani przez parę Michał Kłosiński/Marcin Skrydalewicz, w roli kierownika drużyny i zarazem rezerwowego wystąpi Łukasz Fryczak.

Polski zespół trafił do 6-drużynowej grupy, w której znaleźli się m.in. zwycięzcy czeskiej Extraligi Sokol Modřice. Po dwie najlepsze drużyny z czterech grup awansują do ćwierćfinałów.

W niedzielę odbędzie się turniej singlowy, w którym wystąpią obaj podstawowi zawodnicy Nieprzemakalnych. Ich rywalami będą m.in. wielokrotni medaliści Mistrzostw Świata i Europy w barwach Słowacji Milan Izol oraz Patrik Perun.

– Będzie to nasz pierwszy międzynarodowy turniej FutNet i liczymy się z tym, że nie będzie łatwo. Jest to dla nas wspaniała okazja, żeby skonfrontować swoje umiejętności z najlepszymi zawodnikami w tej dyscyplinie sportu. Jedziemy do Nymburka zebrać cenne doświadczenie, ale zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby nie sprzedać tanio skóry. Trzymajcie kciuki, abyśmy godnie reprezentowali nasz kraj. – powiedział przed wyjazdem na imprezę kapitan Nieprzemakalnych Łódź – Michał Kłosiński.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments