AKTUALNOŚCI
Klasyfikacja skutecznych klasy okręgowej

Bez zmian na czele klasyfikacji skutecznych czterech grup klasy okręgowej. Lideruje nadal Mateusz Białek (na zdjęciu) z Orląt Cielądz, który w miniony weekend nie poprawił dorobku bramkowego, bowiem jego drużyna pauzowała. Ma na koncie 43 gole. Na miejscu drugim w grupie czwartej Piotr Buczek z Korony Wejsce, który zdobył 30 bramek, a na trzecim Mateusz Krysiak ze Zrywu Wygoda – 20 goli.

W grupie pierwszej najskuteczniejszym zawodnikiem jesieni został Przemysław Kołakowski. Piłkarz GLKS Sarnów/Dalików zdobył 19 bramek i o trzy trafienia wyprzedził Bartłomieja Szadkowskiego (Start Brzeziny). Mateusz Misiak z Sokoła II Aleksandrów ma na koncie 14 goli. Po 11: Maciej Stańczyk (AKS SMS Łódź ) 0raz Jakub Szlaski (Widzew II Łódź).

W grupie drugiej najwięcej goli jesienią strzelił Adrian Malicki z KS Niedośpielin – aż 26. Łukasz Grzybek z MGKS Drzewica zdobył 15 bramek, natomiast Aleksander Cieślik ze Szczerbca Wolbórz 13. Po 12: Kamil Seliga (LKS Lubochnia), Wiktor Majewski (Pilica Przedbórz) oraz Marcin Brylikowski (Włókniarz Moszczenica).

Tydzień temu rundę jesienną zakończyła grupa trzecia. Tam najskuteczniejszym zawodnikiem rundy jesiennej został Adrian Sroczyński z Piasta Błaszki, który strzelił 18 goli.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Rts
16 dni temu

Okreg okręgowi nie rowny wiec nie podniecajcie się tym białkiem…chlopak by przyszedl do łódzkiej okręgówki i pewnie by 10 nie ustrzelił:)