Warta uzupełniła szczebel wojewódzki

Warta Sieradz jest drugim zespołem z okręgu sieradzkiego, który wywalczył awans na szczebel wojewódzki Pucharu Polski. Podopieczni trenera Piotra Morawskiego zapewnili sobie awans wygrywając w Buczku z tamtejszym Orkanem 2:0 (1:0). Pierwszy gol dla sieradzan padł już w 7. minucie po strzale Wiktora Płanety. Wynik meczu ustalił natomiast Łukasz Chojecki kwadrans przed końcem.

Wcześniej z okręgu sieradzkiego awans na szczebel wojewódzki zapewnił sobie LKS Kwiatkowice. Z okręgu łódzkiego awansowały KS Sand-Bus Kutno i ŁKS II Łódź, z piotrkowskiego Lechia Tomaszów Mazowiecki oraz RKS Radomsko, natomiast ze skierniewickiego Orzeł Nieborów i broniąca trofeum Unia Skierniewice.

Mecze szczebla wojewódzkiego odbędą się wiosną przyszłego roku.

29 komentarzy
Grześ
3 lat temu

A Boruta wygrała z Orkanem 2-0 i wszystko w temacie… Słabo z twoimi wywodami okolice Łasku…
Sieradz już był województwem kilka wieków temu więc skończ głupi temat…
Pozdrawiam wszystkie klubiki.

Okolice Łasku
3 lat temu

Chciałem napisać ,,pyrom sieradzkim,,,żeby nie byli województwem to dalej na rynku k więzienia by rosly ,,pyry,,

3 lat temu

Do Grześ ,,,a skąd ty wiesz ile wydaje orkan ,co coś dokładasz ,bo ja wcześniej czytałem ze orkan ze sponsorami 350;tys a warta Sieradz 1,2 mil i graja gorzej od małego orkana ,orkan nie grał w najsilniejszym składzie min.bez cukra a słaby niby orkan wygrał z andrespolia 4:1 a Boruta wymęczyła remis Widzę ze większość piszących zazdrości tysięcznemu buczkowi ze Sieradz w lidze w ostatniej minucie uratował remis 45 tys miasto …Łask życzy buczkowi 3 ligi ……a pytom sieradzkim gry z chrzastawa

Grześ
3 lat temu

Orkan faktycznie słabiutki jak na kasę, którą wydali i wydają na płace piłkarzy. Widać było to w meczu z Borutą, Wartą.