Warta uzupełniła szczebel wojewódzki

Warta Sieradz jest drugim zespołem z okręgu sieradzkiego, który wywalczył awans na szczebel wojewódzki Pucharu Polski. Podopieczni trenera Piotra Morawskiego zapewnili sobie awans wygrywając w Buczku z tamtejszym Orkanem 2:0 (1:0). Pierwszy gol dla sieradzan padł już w 7. minucie po strzale Wiktora Płanety. Wynik meczu ustalił natomiast Łukasz Chojecki kwadrans przed końcem.

Wcześniej z okręgu sieradzkiego awans na szczebel wojewódzki zapewnił sobie LKS Kwiatkowice. Z okręgu łódzkiego awansowały KS Sand-Bus Kutno i ŁKS II Łódź, z piotrkowskiego Lechia Tomaszów Mazowiecki oraz RKS Radomsko, natomiast ze skierniewickiego Orzeł Nieborów i broniąca trofeum Unia Skierniewice.

Mecze szczebla wojewódzkiego odbędą się wiosną przyszłego roku.

29 komentarzy
Sieradz1
3 lat temu

Jaki wynik ŁKS ? 0-2. A liczy się to co w sieci. Orkan lichutki. Pościągali weteranów, trzeba płacić krocie, żadnego przywiązania do drużyny. Trener słaby. Warta stawia na wychowanków. Zauważ, że mało kto przyszedł latem, więcej odeszło, doszli najlepsi juniorzy Warty i 2 miejsce w tabeli!!! Takia teraz strategia klubu. Kilku doświadczonych i wychowankowie klubu.

ŁKS
3 lat temu

W pierwszej połowie orkan powinien strzelić minimum cztery bramki i karnego ,którego sędzia nie gwizdnął, bzdury opowiadasz w pierwszej połowie orkan zdecydowanie lepsszy w drugiej równowaga , I dobrze wiosną orkan nie będzie zajmowal się PP tylko walke o pierwsze miejsce ,żeby na pewno pokonać warte, wtedy się przekonamy kto był lepszy ,walczymy o 1 miejsce w 4 lidze i napewno z nowym zawodnikiem dodatkowo w ataku a kto przekonacie się niedługo

3 lat temu

Orkan będzie coraz słabszy, ma bardzo słabego trenera, który bazuje na dobrych zawodnikach. Gdyby go nie było podejrzewam sami zawodnicy grali by na tym samym poziomie Nie ma i nie wnosi do gry żadnej taktyki, miał już poukładana taktycznie drużynę przejmując po Kmieciku, rozwalił wszystko. Buczek ma bardzo dobrych piłkarzy, którzy teraz grają każdy sobie. Na potwierdzenie można zobaczyć ile Buczek traci bramek Buczek jest teraz dobry na słabeuszy a na czołówkę zdecydowanie taktycznie za słaby!