AKTUALNOŚCI
Włókniarz Pabianice zagra o IV ligę

Jeszcze tylko do końca tego tygodnia trenować będą piłkarze Włókniarza Pabianice, który zajmuje w tabeli rundy jesiennej grupy pierwszej klasy okręgowej trzecie miejsce. Pabianiczanie prowadzeni przez trenera Artura Dziubę tracą do prowadzących rezerw Widzewa Łódź tylko cztery punkty i zapowiadają wiosną walkę o awans do IV ligi. Początek przygotowań do rundy rewanżowej 18 stycznia.

Na 23 stycznia zaplanowano z kolei Halowy Turniej o Puchar Starosty Powiatu Pabianickiego, który Włókniarz wygrał rok temu. 30 i 31 stycznia drużyna z Pabianic rozegra dwa mecze kontrolne – z Włókniarzem Zgierz i UKS SMS Łódź. 6 i 7 lutego pabianiczanie zmierzą się z Wartą II Sieradz oraz TS Janiszewice. Z kolei 13 lub 14 lutego zagrają z KEEZA Termami Nerem Poddębice, a 20 lub 21 lutego z Zawiszą Rzgów.

27 i 28 lutego ponownie dwa mecze, tym razem z LKS Kwiatkowice oraz Orłem Nieborów. 6 i 7 marca drużyna z Pabianic zagra z Jutrzenką Drzewce oraz Kolejarzem Łódź. Jeśli IV liga i klasa okręgowa nie ruszy 13 marca, to zespół trenera Artura Dziuby ma zaplanowany na ten dzień mecz z Pogonią Zduńska Wola.

Szkoleniowiec przyznaje, że nie są planowane duże zmiany kadrowe, bo zespół jest wystarczająco silny. Włókniarz chciałby jedynie pozyskać klasowego bramkarza.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Prośba
2 miesięcy temu

Szczerze to nie rozumiem czemu ŁZPN tak długo czeka z podaniem daty startu rundy wiosennej w IV lidze i poszczególnych klasach.
Moim zdaniem to podstawa by kluby wiedziały kiedy rusza liga i na kiedy umówić sparingi.
IV liga powinna ruszyć 6-7 marca
KO grupa Łódź – 6-7 marca
KO grupa Skierniewice – 6-7 marca
KO grupa Piotrków – 13-14 marca
KO grupa Sieradz – 13-14 marca
Klasy A i Klasy B – 20-21 i 27-28 marca w zależności od ilości drużyn w danej lidze.