Szósta wygrana Kocurów i szóste miejsce

Piłkarze Gatty Active Zduńska Wola pokonali w środowy wieczór, w hali sportowej przy ul. Złotej 67, Słoneczny Stok Białystok 4:1 (3:1). Było to zaległe spotkanie Statscore Futsal Ekstraklasy i jednocześnie szósty w tym sezonie wygrany mecz ligowy zduńskowolan. Gatta Active ma obecnie na koncie 18 punktów i plasuje się na szóstym miejscu w ligowej tabeli.

Mecz rozpoczął się po myśli gospodarzy, bo już w 6. minucie Daniel Krawczyk wpakował piłkę do bramki Słonecznego Stoku. W 11 minucie było już 2:0, po dość przypadkowym golu Michała Szymczaka. Gracz Gatty Active chciał zagrać mocną piłkę ze skrzydła, ale bramkarz jej nie złapał i ta wylądowała w siatce. Dwie minuty później jeden z piłkarzy Gatty dotknął we własnym polu karnym piłki ręką i sędzia podyktował rzut karny, którego na gola zamienił Adrian Citko. Tuż przed końcem pierwszej połowy dwubramkowe prowadzenie odzyskał dla Gatty Norbert Dregier.

Po zmianie stron padł tylko jeden gol, a strzelił go Mateusz Olczak tuż przed końcem spotkania.

Gatta Active Zduńska Wola – Słoneczny Stok Białystok 4:1 (3:1)
Bramki: Daniel Krawczyk 6, Michał Szymczak 11, Norbert Dregier 19, Mateusz Olczak 40 – Adrian Citko 13 – karny

Gatta: Olejnik, Naparło – Sztaba, Olczak, Czyszek, Dregier, Krawczyk, Elsner, Stegliński, Szymczak