AKTUALNOŚCI
Romanowski wiosnę ma z głowy

Mateusz Romanowski obrońca Victorii Łódź złamał nogę i najprawdopodobniej nie zagra w rundzie wiosennej w zespole juniorskim Victorii, która rywalizuje w grupie I Łódzkiej Ligi Juniorów.


keeza komplety sportowe


19-letni Romanowski (były zawodnik Widzewa Łódź) w rundzie jesiennej zagrał we wszystkich 12 spotkaniach Victorii. Tylko raz zszedł z boiska przed zakończeniem spotkania. W meczu z PTC Pabianice w 52 minucie otrzymał czerwoną kartkę. Victoria przed rundą rewanżową zajmuje 10 miejsce w grupie I Łódzkiej Ligi Juniorów z dorobkiem 9 punktów.

Seniorski zespół występujący w grupie I Klasy B (Łódź) radzi sobie lepiej. Po rundzie jesiennej zajmuje 3 miejsce w tabeli, mając na koncie 17 punktów. Pierwszy zespół Victorii miał w piątek (18 marca, godz. 18:00) rozegrać sparing z UKS SMS Łódź U-18, jednak awaria światła spowodowała, że mecz się nie odbył. W najbliższą niedzielę (20 marca, godz. 10:00) Victoria weźmie udział w turnieju halowym Hetman Cup zorganizowanym z okazji 5-lecia Hetmana Łódź. Turniej odbędzie się na hali sportowej ANILANA (ul. Sobolowa 1).

Zdjęcie: Victoria Łódź

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
mmmm
12 lat temu

Victoria zajmuje 3 miejsce w tabeli!