RKS zakończył jesień pewnym zwycięstwem

Siódmą wygraną pożegnali jesień 2020 roku piłkarze RKS Radomsko. W ostatnim pojedynku wygrali na własnym stadionie z Bronią Radom 3:1 (1:0). Strzelanie bramek w tym meczu rozpoczął i zakończył Krystian Kolasa, a na listę strzelców wpisał się także Adrian Klepacz. W 18 meczach radomszczanie wywalczyli 25 punktów i wiosną zawalczą o awans do czołowej ósemki.

Prowadzenie dał gospodarzom Krystian Kolasa, który wykorzystał błąd obrony i strzałem w długi róg pokonał Konrada Zacharskiego. Dziesięć minut później mogło być 2:0, ale bramkarza Broni uratowała poprzeczka. Goście także mieli swoje sytuacje. Pod bramką Damiana Podleśnego brakowało im jednak skuteczności.

Po zmianie stron dopięli jednak swego. Przemysław Śliwiński dobił piłkę po uderzeniu Krzysztofa Kiercza i było 1:1. RKS odpowiedział najlepiej jak mógł. Dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał Adrian Klepacz i strzałem głową zdobył gola. Wynik ustalił Kolasa wykorzystując bierną postawę defensorów.

RKS Radomsko – Broń Radom 3:1 (1:0)
Bramki: Krystian Kolasa 16, 89, Adrian Klepacz 55 – Przemysław Śliwiński 51

RKS: Podleśny – Szczepaniak, Klepacz, Babul, Balcerzyk – Sambor, Bocian, Kolasa, Stefańczyk – Kwiencer, Saktura